Umarex mod. T4E HDR 50, kal.: .50, 6r., 11J - CO2 revolver, Art. 2.475

Kód: 4812
Produkt je nepredajný na diaľku
Značka: Umarex
€104 / ks
Ihneď k odberu

Umarex uvádza pod značkou T4E na trh nové druhy voľnopredajných zbraní s označením Defense-Training Markers. Tieto nové druhy zbraní majú niekoľko využití. Iba osobný odber v predajni osobám starším ako 18 rokov.

Detailné informácie

Podrobný popis

 

Nabitím gumených projektilov alebo projektilov s obsahom slzotvornej náplne sú použiteľné ako účinné obranné prostriedky. Nabitím projektilov s obsahom farebnej látky sú zas použiteľné ako paintballové zbrane.

 

Model HDR 50 má podobu revolvera a vystreľuje projektily v kal .50, priemer projektilu cca 12.70 mm. Kapacita zásobníka 6 projektilov so spúšťou DAO (Double Action Only).Spúšť je istená tzv. jazýčkovou poistkou.

 

Bombička sa osádza do rukoväte. Vďaka špičkovej funkcii Quick Piercing je CO2 bombička aktivovaná nie hneď pri jej vložení, ale až ľahkým úderom na spodok rukoväte, vďaka čomu je zbraň rýchlo použiteľná.

 

Základná konštrukcia je kovová a doplnená o polymérové časti, čím sa dosiahla vyvážená hmotnosť 675 g. Celková dĺžka je 250 mm.

Energia strely je do 11 J a úsťová rýchlosť sa v závislosti od hmotnosti projektilov pohybuje do 135 m / s.

Tento model je vybavený aj spodnou montážnou lištou so šírkou 22 mm, na ktorú môžete nainštalovať napr. laserový zameriavač alebo svietidlo. Na vrchnú lištu so šírkou 22 mm môžete nainštalovať napr. kolimátor.

 

 

Technické parametre:

 

Model HDR 50
Kaliber .50
Strelivo rubber balls
Kapacita zásobníka 6 projektilov
Energia strely do 11 J
Úsťová rýchlosť do 135 m/s
Celková dĺžka 250 mm
Dĺžka hlavne 121 mm
Typ hlavne hladká
Hmotnosť 675 g
Montáž weaver lišta
  spodná 22 mm, vrchná 22 mm

 

Dodatočné parametre

Kategória: Obranné prostriedky
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: