Grand Power K100 MK12/1, Black, kal.: 9x19mm (Rám Mk12/1)

Kód: 3973
Produkt je nepredajný na diaľku
Značka: Grand Power
€499 / ks
vypredané

Iba osobný odber v predajni, nezasielame. Na kúpu je potrebné predložiť Nákupné povolenie, Zbrojný a Občiansky preukaz. Nezasielame.

Detailné informácie

Podrobný popis

Samonabíjacia pištoľ kalibru 9 mm Luger s obojstranným ovládaním. Model K100 so SA/DA režimom je výsledkom zapracovania najprísnejších požiadaviek kladených na univerzálnu zbraň vhodnú svojou ergonómiou, ako pre strelcov praktických disciplín, tak i pre špeciálne jednotky silových zložiek. Rám zabezpečuje použitie taktickej lampy na univerzálnu taktickú lištu MIL STD 1913 Picatinny rail. Mieridlá pozostávajú v základe zo stranovo nastaviteľného kovového cieľnika a plastovej mušky. Všetky doplnky je možné na základe špecifikácie zákazníka kombinovať .

Zbraň je postavená za použitia najnovšej generácie rukoväte Mk12. Hlavným rysom novej koncepcie rukoväte Mk12 je rozoberanie posuvným bežcom, ktoré nahradilo pôvodné rozoberanie cez lúčik. Táto inovácia prináša vyššiu pevnosť rukoväte, predlžuje životnosť rukoväte, zvyšuje spoľahlivosť pištole a zjednodušuje rozoberanie pištole. Záver svojím príjemným zaoblením, ryhovaním v zadnej časti poskytuje komfortný úchop pri obtiahnutí zbrane.

 

Grand Power K100 Mk12/1, 9x19, (4 vymeniteľné gripy nie sú však súčasťou balenia). Táto verzia je dodávaná len s jedným chrbtom (ostatné je možné doobjednať).

 

 

Technické parametre:

 

Model K100 MK12
Kaliber 9mm Luger
Režim SA / DA
Odpor spúšte 20-25N / 35-40N
Kapacita zásobníka 15 nábojov
Celková dĺžka 202,5 mm
Celková šírka 36mm
Výška bez zásobníka 133,5 mm
Dĺžka hlavne 108mm
Hmotnosť 740g
Mieridlá nastaviteľný cieľnik
  plastová muška   
   
Bezpečnostné prvky bezpečnostný ozub na kohúte
  blokovanie úderníka
  obojstranná manuálna poistka 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: