Grand Power K100 Mk12/1, mod. X-Trim, kal.: 9mmLuger (1 chrbát)

Kód: 3966
Produkt je nepredajný na diaľku
Značka: Grand Power
€644 / ks
vypredané

Zbraň je dodávaná len s jedným výmenným chrbátom !!! Iba osobný odber v predajni, nezasielame. Na kúpu je potrebné predložiť Nákupné povolenie, Občiansky a Zbrojný preukaz.

Detailné informácie

Podrobný popis

Samonabíjacia pištoľ Grand Power K100 Mk12, mod. X-Trim, kal.: 9mmLuger (V balení je len jeden grip). Zostávajúce gripy je možné dodobjednať.


Poloautomatická pištoľ kalibru 9 mm Luger s obojstranným ovládaním. Model K100 so SA/DA režimom je výsledkom zapracovania najprísnejších požiadaviek kladených na univerzálnu zbraň vhodnú svojou ergonómiou, ako pre strelcov praktických disciplín, tak i pre špeciálne jednotky silových zložiek. Rám zabezpečuje použitie taktickej lampy na univerzálnu taktickú lištu MIL STD 1913 Picatinny rail. Mieridlá pozostávajú v základe zo stranovo nastaviteľného kovového cieľnika a plastovej mušky. Všetky doplnky je možné na základe špecifikácie zákazníka kombinovať .

Zbraň je postavená za použitia najnovšej generácie rukoväte Mk12. Hlavným rysom novej koncepcie rukoväte Mk12 je rozoberanie posuvným bežcom, ktoré nahradilo pôvodné rozoberanie cez lúčik. Táto inovácia prináša vyššiu pevnosť rukoväte, predlžuje životnosť rukoväte, zvyšuje spoľahlivosť pištole a zjednodušuje rozoberanie pištole. Záver svojím príjemným zaoblením, ryhovaním v zadnej časti poskytuje komfortný úchop pri obtiahnutí zbrane.

Model K100 X- TRIM vychádza z osvedčenej rady K 100. Odkrytie hlavne výrazným hĺbkovým opracovaním a zmasívnenie úchopového drážkovania záveru ponúka atraktívny dizajn, ale najmä hlboký strelecký zážitok pri použití zbrane. K 100 X-TRIM model je osadený stranovo nastaviteľnými mieridlami pozostávajúcimi z cieľniku Dynamic a svetlovodnej mušky. Je vybavený zväčšeným uvoľňovacím tlačidlom zásobnika na ľavej strane.

 

Technické parametre:

 

Model K100 MK12/1 X-Trim
Kaliber 9mm Luger
Režim SA / DA
Odpor spúšte 20-25N / 35-40N
Kapacita štandardného zásobníka 15 nábojov
Celková dĺžka 202,5 mm
Celková šírka 36mm
Výška bez zásobníka 133,5 mm
Dĺžka hlavne 108mm
Hmotnosť s prázdnym zásobníkom 790g
Hmotnosť bez zásobníka 680g
Mieridlá stranovo nastaviteľný cieľnik
  svetlovodná muška   
   
Bezpečnostné prvky bezpečnostný ozub na kohúte
  blokovanie úderníka
  obojstranná manuálna poistka 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: