HS Products mod. XDM-9, kal.: 9x19mm, 4,5", Black - čierny

Kód: 2975
Produkt je nepredajný na diaľku
Neohodnotené
Značka: HS Products
€576 / ks
Momentálne nedostupné
Spoločnosť HS Produkt so sídlom v meste Karlovac (Chorvátska Republika) vyrába poloautomatické pištole v spolupráci so spoločnosťou Springfield od roku 2000. Iba osobný odber, nezasielame!!!

Detailné informácie

Podrobný popis

Iba osobný odber v predajni po predložení Zbrojného preukazu, Nákupného povolenia a Občianskeho Preukazu. Nezasielame.

POPIS:

 

Z konštrukčného hľadiska je záver pištole vyrobený z vysoko odolnej ocele. Zameriavacia muška a mieridlá sú vsadené do záveru pomocou rybinového spoja. Mieridlá a muška sú vyrobené z ocele a využívajú systém troch zámerných bielych bodiek. Na vrchnej strane záveru pri vyhadzovacom okne sa nachádza indikátor nabitia nábojovej komory, ktorý je možné identifikovať vizuálne, alebo hmatom. Ďalším identifikátorom nabitia pištole je výstražník úderníka, ktorý je takisto možné identifikovať vizuálne aj hmatom.

Medzi ďalšie bezpečnostné prvky patrí spúšťová poistka, ktorá nepustí jazýček spúšte ďalej, ak nie je stlačená a dlaňová poistka inštalovaná v ráme, ktorá zabraňuje náhodnému výstrelu resp. nabitiu zbrane. Zbraň je vybavená aj štandardnou blokáciou úderníka. Spúšťový mechanizmus je navrhnutý tak aby každé stlačenie spúšte malo rovnako dlhý chod a odpor.

Hlaveň má rozšírené ústie ako pri zbraniach používaných pre športové účely. Vývrt hlavne je drážkovaný, nábojová komora je plne podporená. S typickým duálnym systémom uzavretých vratných pružín sú dosiahnuté minimálne potrebné rozmery.

Polymérový rám zbrane má mnoho vylepšených vlastností. Rám má rozšírenú ochranu spúšte, ktorá napomáha ako podporný index pri streľbe pomocou prichytenia ukazovákom pomocnej ruky. V prednej časti rámu sa nachádza koľajnicovo vedená „picatiny“ ktoré dovoľuje inštaláciu taktickej lampy, laseru...

Ryhované „užívateľsky-prívetivé“, protišmykové držanie je vhodné pre každú ruku. Uchytenie je navrhnuté tak ergonomicky ako je to možné, tento tvar uchytenia nie je iba komfortný, ale umožňuje neutrálne správanie pištole a inštinktívne mierenie.

Všetky zbrane od spoločnosti HS Produkt sú povlakované novým Tenifer X – Treme durable TM, povlakom vyvinutým v spolupráci medzi HS Produkt a spoločnosťou Durferrit.

Pištol vyniká svojou spoľahlivosťou a bola navrhovaná tak, aby slúžila aj za nepriaznivých podmienok, fungovala aj pri dlhom nečistení a spoľahlivo obťahovala záver aj pri veľmi slabom úchope. Pištoľ je dodávaná s troma kusmi zásobníkov.

 

Technické parametre:

Model XDM – 9
Kaliber 9x19mm
Kapacita zásobníka 19 nábojov
Prevedenie čierna
Mieridlá trojbodové, stranovo
  nastaviteľný cieľnik
Hmotnosť bez zásobníka 715g
Hmotnosť prázdneho zásobníka 85g
Celková dĺžka 193,5mm
Výška 145mm
Dĺžka hlavne 116,5mm
Odpor spúšte 2,5 - 3,17 kg
Bezpečnostné prvky spúšťová poistka,
  dlaňová poistka,
  blokácia úderníka
  výstražník náboja v komore
  výstražník natiahnutého mechanizmu

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: