HS Produkt mod. H11 PRO RDR, kal.: 9x19mm, 3,7# Black, 15r.

Kód: 2953
Produkt je nepredajný na diaľku
Neohodnotené
€625 / ks
Ihneď k odberu

Pištoť HS Produkt mod. H11 PRO RDR, kaliber  9x19mm, dĺžka hlavne 3,7, farba: Black, kapacita zásobníku 15 nábojov. Iba osobný odber v predajni po predložení Zbrojného preukazu, Občianskeho preukazu a Nákupného povolenia. Nezasielame. 

Detailné informácie

Podrobný popis

H11 PRO prináša výkon full-size v kompaktnom dizajne. Je perfektnou voľbou pre skryté nosenie. Oproti H11 prichádza PRO s predĺženým záverom, dlhšou 3,7" hlavňou a rukoväťou v plnej veľkosti, čo umožňuje výnimočné ovládanie pri rýchlej streľbe.
 
PRO má kovanú hlaveň aj  záver s ochranným povrchom Melonite. Polymérový rám s adaptívnym povrchom rukoväte. Cieľnik a muška sú stranovo nastaviteľné, vyrobené z ocele. Muška je vybavená červeným svetlovodným vláknom, cieľnik má biele zvýraznenie v tvare polkruhu.
 
H11 PRO disponuje poistkou spúšte, poistkou úderníka a indikátorom nabitej komory. Vypúšťač zásobníka sa dá otočiť na pravú stranu pre potreby ľavákov. Dodáva sa s tromi zásobníkmi z nehrdzavejúcej ocele s kapacitou 15 nábojov.
 
Príprava na uchytenie kolimátora (zbraň nie je dodávaná s kolimátorom). Kolimátory SHIELD SIGHTS, Leopold Delta Point, JPoint, Tricijon MS03 & MS04 a Springfield HEX WASP sa montujú priamo na zbraň bez použitia montážnej platničky.
 
 
Technické parametre:
 
Model H11 Pro RDR
Kaliber 9x19 mm
Dĺžka hlavne 94mm
Kapacita zásobníka 15 nábojov
Celková dĺžka 167.5 mm
Šírka 27 mm
Výška 125.5 mm
Hmotnosť 515 g
Hmotnosť zásobníka 73 g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: