Kamik - Topánky dámske Celebrate black, Faktor -40C

 
 
 
 

Kamik - Topánky dámske Celebrate black, Faktor -40C

Kamik dámske snehule, teplé a kvalitné, vyrobené v Kanade, zaručia Vám tepelný komfort až do -40°C.
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Ihneď k odberu

Veľkosť topánok: 36: 90,00 €
:
 

POPIS:

Materiál: vode odolný Duration 600 nylon, vode odolná konštrukcia, vyberateľná vnútorná vložka z 8mm materiálu Zylex límec proti padaniu snehu zo syntetickej kožušiny, vnútorná vrstva odvádzajúca vlhkosť0, sťahovanie nylonovou šnúrkou, kovové očká, vodeodolná a flexibilná obsázka z materiálu Rubber Helium, ktorý znižuje riziko pošmyknutia na zamrznutom povrchu, podrážka PULSE maximalizujíca trakciu.

Výška: 23cm,

Váha:1206gr / pár

 
Technológie Kamik:
 

Kamikom patentovaná vyberateľná vložka. Revolučný trojvrstvový design poskytuje vynikajúcu tepelnú ochranu a ochranu proti vlhkosti.

  • POLYPROPYLEN prvá vrstva najbližšie k nohe odvádza pot z nohy, noha zostane suchá a v komforte

  • ZMIEŠANÁ PLSŤ druhá vrstva je vyrobená z hustej plsti, ktorá zachytí telesné teplo vnútri prirodzených vzduchových kapies.

  • TEPELNÁ FÓLIA tretia vrstva je vyrobená z izolačnej fólie, tzv. Space Program technológií, ktorá poskytuje vychyľovaciu bariéru proti vonkajšiemu chladu, zatiaľ čo odráža telesné teplo naspäť smerom k telu.

 Je recyklovateľná syntetická guma bez prídavku PVC, ktorá napomáha Vašim nohám mnohými spôsobmi. Je o 30% ľahšia než klasická guma, takže Vaše kroky sú ľahšie. Je viac flexibilnejšia, čím sa topánka opatrená touto technológiou stáva komfortnejšia a zvyšuje sa tiež jej trvanlivosť. RubberHe technológia je odolnejšia voči oderu a poškriabaniu a v šmykľavých podmienkach je lepšie odolá a zabráni pošmyknutiu.

 
 
 
 
Reklamné okno