Lasting Ponožky TKO 620 Treking - zimné

 
 
 
 

Lasting Ponožky TKO 620 Treking - zimné

Zimné termo ponožky Lasting mod. TKO Treking. Farba zelená.
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Ihneď k odberu

Veľkosť: XL: 15,50 €
:
 

Materiály:

 

  • 45% OUTLAST - 100% akryl
  • 35% COMTEX  - 100% polypropylénové vlákno
  • 15% POLYAMIDE
  • 5% LYCRA

OUTLAST - 100% akryl
Inteligentné patentované akrylové vlákno s integrovanými mikrokapslami, nazývanými Thermocules. Keď sa začne noha prehrievať, Outlast vlákno nohu ochladzuje. Akonáhle sa noha ochladzuje, vlákno uvoľňuje späť uchované teplo a týmto nohu ohrieva. Ponožky z Outlast vlákna zvyšujú výrazne komfort. Tohoto efektu je docielené vďaka vysokému skupenskému teplu topeniu vlákna Outlast. Pričom samotná teplota topenia sa pohybuje v rozmedzí od 35 do 37°C.

 

COMTEX - 100% polypropylenové vlákno
Vysoko hydrofóbne vlákno, ktoré umožňuje vysokú vodivosť s nízku absorpciu vody. Veľmi hladký povrch vlákna má schopnosť neuveriteľnou rýchlosťou odviesť vytvorené vlhko von od pokožky. Vaša pokožka aj pri vysokej záťaži zostane suchá. Vlákno Comtex má veľmi nízku tepelnú vodivosť a to umožňuje udržiavať ideálnu tepelnú klímu Vašej pokožky aj v chladnom počasí.

LYCRA
Registrovaná známka pre elastanové vlákno firmy Invista. Tento materiál je vysoko elastický, zaisťuje maximálny komfort pri nosení ponožiek LASTING. Vlákno zaručuje perfektné držaní tvaru na nohe a je ideálne do športových ponožiek určených pre špičkové výkony.


 

Veľkostná tabuľka:

S 34-37
M 38-41
L 42-45
XL 46- 49

 

 
 
 
 
Reklamné okno