MEOPTA "ZD" 1-4x22 RD, kr. 5.56, 2 zorné pole, svietiaca osnova

Kód: 5003
Neohodnotené
Značka: Meopta
€979 / ks
Ihneď k odberu
Zameriavací ďalekohľad Meopta ZD 1-4x22 spája potreby zameriavania pri streľbe na krátke vzdialenosti, napr. v budovách s jednoduchým a rýchlym nastavením zameriavania na väčšiu vzdialenosť

Detailné informácie

Podrobný popis

POPIS:

ZD 1-4x22 RD

Zameriavací ďalekohľad ZD 1-4x22 spája potreby zameriavania pri streľbe na krátke vzdialenosti, napr. v budovách s jednoduchým a rýchlym nastavením zameriavania na väčšiu vzdialenosť. Pri zväčšení 1x ho môžete použiť aj ako kolimátor.

Jasne svietiaca bodka v zámernej osnove je viditeľná vo všetkých svetelných podmienkach. Tvar značky umožňuje rýchle prenášanie pri streľbe do 500 m a je prispôsobený aj strelivu 5,56 NATO. Môžete ho však modifikovať pre rôzne strelivo.

  • Univerzálny ďalekohľad pre streľbu na krátke a stredné vzdialenosti
  • Zväčšenie 1x je reálne 1x
  • Vhodný aj pre automatické strelné zbrane
  • Mimoriadne vysoká svetelná priepustnosť
  • Skonštruovaný do extrémnych podmienok

 

Systém osvetlenia zámernej osnovy – Tretie ovládacie točítko puškohľadu – osvetlenie zámerného kríža - umožňuje užívateľovi zvoliť minimálne zo siedmich stupňov intenzity. Konštrukcia osvetľovača umožňuje vypnutie osvetlenia v medzi polohách stupňov intenzity, nieje treba stále znovu nastavovať predom zvolený režim.

 

MeoBright 5501 - Všetky optické členy sú opatrené antireflexnými vrstvami MeoBright 5501 (MB-5501) aplikovanými pomocou špičkových technológií v odbore – depozícia vrstiev za pomoci iontov. Vrstvy zaisťujú mimoriadne hodnoty svetelnej priepustnosti ďalekohľadov (99,8% na šošovku, 92-95% u celého prístroja podľa modelu).

 

MeoShield - Vrstva aplikovaná za pomoci iontov chráni vonkajšie povrchy šošoviek pred poškriabaním a oderom aj v extrémnych podmienkach. MeoShield spĺňa armádne požiadavky na odolnosť a tvrdosť povrchu.

 

Točítko rektifikácie MeoTrak II - Točítko rektifikácie MeoTrak II, ktoré môžete ovládať prsty, prinášajú

presné krokové nastavenie po 1/2 MOA (1,4cm / 100m) s vynikajúcou opakovateľnosťou, jedinečným rozsahom a špičkovou presnosťou. Hmatateľné a počuteľné záskoky zaisťujú presné nastavenie v poľných podmienkach.

 

MeoQuick - Rýchlo ostrenie MeoQuick umožňuje rýchle zaostrenie a poskytuje dostatočne široký rozsah pre prispôsobenie obrazu ľudskému oku.

Optické komponenty - Jednotlivé optické komponenty sú v Meopte vyrobené, dôkladne očistené, vyleštené a precízne zložené pre špičkový výkon.

Zámerná osnova na sklenenej podložke – precízne vyleptané zámerné kríže do sklenenej podložky ponúka výnimočné stanovené ciele pre všetky strelecké aplikácie.

Prevracacia sústava – vyvinutý pre maximálnu odolnosť proti spätným nárazom aj zbraní veľkých kalibrov, výsledkom je opakovateľná presnosť a stálosť zámerného bodu.

Hliníkový tubus 30 mm – Jednodielny tubus z ľahkých hliníkových zliatin používaných v leteckom priemysle, odolný a pevný, zaručujúci dlhú životnosť, je opatrený špeciálnou eloxovou povrchovou úpravou odolnou proti oteru, čierny matný povrch eliminuje odlesky.

Vodotesný – Všetky puškohľady ZD sú 100% vodotesné, ponorné a sú plne chránené proti vlhkosti, dažďu a snehu.

Plnené dusíkom – Všetky puškohľady ZD sú hermeticky uzavreté, plnené inertným plynom, čo 100% zabraňuje vnútornému zaroseniu.

Náraz uvzdorný - Mechanická konštrukcia puškohľadov zaisťuje maximálnu odolnosť proti spätným nárazom, sú teda vhodné pre všetky bežné typy zbraní.


 

Technické parametre:

Osvetlenie zámerného ob
Zámerný bod 2Moa
Priemer tubusu 30mm
Hmotnosť 530g
Dioptrický rozsah okuláru ±3 dpt
Vzdialenosť výstupnej pupily 80mm
Zorné pole (m/100m) 8,6 - 37
Optický priemer objektívu 22mm
Zväčšenie 1-4x
Model ZD 1-4x22 RD

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie