MEOPTA MeoPro 4-12x50, Z-Plex (nesvietiaci) - puškohľad

Kód: 5000
Značka: Meopta
€520 / ks
vypredané

MeoPro 4-12x50 je perfektnou voľbou pre lov na rozľahlých otvorených priestranstvách, či už sa jedná o zelené polia alebo drsný terén otvorených údolí. Zaručí stabilný výkon, je vhodný aj do šera.

Detailné informácie

Podrobný popis

MeoPro 4-12x50

Perfektná voľba pre lov na rozľahlých otvorených priestranstvách.

MeoPro 4-12x50 je perfektnou voľbou pre lov na rozľahlých otvorených priestranstvách, či už sa jedná o zelené polia alebo drsný terén otvorených údolí. Zaručí stabilný výkon, je vhodný aj do šera.

 

Vlastnosti:

  • MeoBright 5501 - Všetky optické členy sú opatrené antireflexnými vrstvami MeoBright 5501 (MB-5501) aplikovanými pomocou špičkových technológií v obore – depozície vrstiev za pomoci iontov. Vrstvy zaisťujú mimoriadne hodnoty svetelnej priepustnosti puškohľadov (99,8% na šošovku, 92-95% u celého prístroja podľa modelu).
  • MeoShield - Vrstva aplikovaná za pomoci iontov chráni vonkajšie povrchy šošoviek pred poškriabaním a oderom aj v extrémnych podmienkach. MeoShield splňuje armádne požiadavky na odolnosť a tvrdosť povrchu.
  • Točítka rektifikácie MeoTrak II - Točítka rektifikácie MeoTrak II, ktoré môžete ovládať prstami, prinášajú presné krokové nastavenie po 1/4 MOA (0,7cm / 100m) s vynikajúcou opakovateľnosťou, jedinečným rozsahom a špičkovou presnosťou. Hmatateľné a počuteľné záskoky zaisťujú presné nastavenie v poľných podmienkach.
  • MeoQuick – Rýchlo ostrenie MeoQuick umožňuje rýchle zaostrenie a poskytuje dostatočne široký rozsah pre prispôsobenie obrazu ľudskému oku.
  • Optické komponenty - Jednotlivé optické komponenty sú v Meopte vyrobené, starostlivo očistené, vyleštené a precízne zložené pre špičkový výkon.
  • Prevracacia sústava - Mechanická konštrukcia puškohľadu zaisťuje maximálnu odolnosť proti spätnému nárazu, sú teda vhodné pre všetky bežné typy zbraní.
  • Hliníkový tubus 1" (25.4 mm) - Jednodielny tubus z ľahkých hliníkových zliatin používaných v leteckom priemysle, odolný a pevný, zaručujúci dlouhú životnosť, je opatrený špeciálnou eloxovou povrchovou úpravou odolnou proti oteru, čierny matný povrch eliminuje odlesky.
  • Vodotesný - Všetky puškohľady MeoPro sú 100% vodotesné, ponorné a sú plne chránené proti vlhkosti, dažďu a snehu.
  • Plněné dusíkom - Všetky puškohľady MeoPro sú hermeticky uzavreté, plnené inertným plynom, čo na 100% zabraňuje vnútornému roseniu.
  • Nárazuvzdorný - Mechanická konštrukcia puškohľadov zaisťuje maximálnu odolnosť proti spätným nárazom, sú teda vhodné pre všetky bežné typy zbraní.

 

Technické parametre:

 

Model MeoPro 4-12x50
Zväčšenie 4 - 12
Optický priemer objektívu 50mm
Rozmer hlavného tubusu 25,4mm
Priemer výstupnej pupily 12,4mm - 4,2 mm
Vzdialenosť výstupnej pupily 99mm - 102mm
Zorné pole (°) 5,25 ° - 1,72 °
Zorné pole (m/100m) 9,2 - 3
Poloha zámerného obrazca 2
Dioptrický rozsah okuláru (D) -3 3 D
Svetelná priepustnosť denná 92,00%
Rektifikačný krok 0,7 cm / 100m
Rektifikačný rozsah (MOA) 57
Hmotnosť 516g
Celková dĺžka 357mm
Dĺžka tubusu 149mm

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: