Taktická polica GinShelf 80

 
 
 
 

Taktická polica GinShelf 80

Taktická polica GinShelf je prelomová novinka vďaka ktorej zostanú vaše veci bezpečne uschované a dobre zabezpečené.
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Na objednávku

Vaša cena: 660,00 €
 

POPIS:

 

GinShelf 80B

Taktická polica GinShelf je prelomová novinka vďaka ktorej zostanú vaše veci bezpečne uschované a dobre zabezpečené.

  • Polička je vyrobená z veľmi odolného a pevného dreveného materiálu, ktorý je natretý pololesklým lakom. Vonkajšie rozmery: 83 x 28 x 9,5 cm.
  • Polica je vybavená bezpečnostným RFID zámkom, ktorý je možné otoviť len pomocou karty nebo čipu. Otvorenie je po priložení kľúča veľmi rýchle, spoľahlivé a Vy sa tak môžete obratom dostať k svojim cennostiam.
  • Veľkou výhodou taktickej police GinShelf je jej univerzálnosť. Môžete do nej uložiť prakticky čokoľvek. Jej súčasťou je molitan, do ktorého po vykrojení vložíte ľubovoľný predmet, zbrane, hodinky, šperky, … . Policu môžete samozrejme využiť aj bez vloženého molitanu. Jednou z ďalších možností je umiestnenie tieniaceho puzdra, do ktorého vložíte svoje telefóny a informácie nebude možné odpočúvať.
  • Kvalitné nemecké kovanie s vysokou výdržou. Kĺby otváracej spodnej časti police sú regulovateľné, môžete nastaviť tuhosť otvárania presne podľa Vašej potreby.
  • Police GinShelf je vybavený LED osvetlením (4x AAA batérie) so senzorom pohybu, vďaka čomu sa ihneď po otvorení rozsvieti.
  • Polica je dodávaná v originálnom balení krabice z drevotriesky.

 

 

 
 
 
 
Reklamné okno