DAA - IPSC puzdro Alpha-X na zasobník, Blue Inlay, 1,5" opasok

 
 
 
 

DAA - IPSC puzdro Alpha-X na zasobník, Blue Inlay, 1,5" opasok

DAA - IPSC puzdro Alpha-X na zasobník, Puzdro je dodané s modrou farebnou vložkou na tele puzdra. Pre praváka, na opasok so šírkou 1,5".
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Ihneď k odberu

Vaša cena: 57,00 €
 

POPIS:

 

Puzdro DAA Alpha-X na zásobník vyvíjané z puzdra Master Race Master, ktoré sú už niekoľko rokov dvojnásobnou vlajkovou loďou Magma. Rovnako ako v rade Master nové puzdra Alpha-X majú hliníkovú konštrukciu, ktorá ponúka jedinečnú trvanlivosť a výrazný vzhľad.

Puzdro Alpha-X obsahuje nový inovatívny vymeniteľný vnútorný rozperný systém, ktorý úplne obklopuje zásobník vložený v puzdre. Zásobník nemá vôbec žiadny priamy kontakt s hliníkovými bočnicami.

Nové rozpery taktiež uprostred puzdra, bez ohľadu na ich veľkosť. Po prvýkrát v puzdre na zásobník ponúka puzdro Alpha-X výškovo nastaviteľnú podperu umiestnenú pod zásobníkom a umožňuje užívateľovi určiť, do akej miery hlboko sedí zásobník do vrecka.

Montážny systém je úplne prepracovaný. Nový guľový kĺb je držaný v závese pásu pomocou tlakovej spojky skôr ako skrutkovacích skrutiek používaných v puzdre Master Race Master. Tento nový dizajn ponúka úplne bezpečný zámok a možnosť okamžite upraviť uhol a naklonenie puzdra bez toho, aby na guľovom kĺbe vznikli "pamäťové drážky". Navyše, guľový kĺb môže byť pripevnený k puzdru v niekoľkých rôznych polohách, čo umožňuje plnú škálu výškových nastavení.

Puzdro je vhodné pre všetky dvojradové zásobníky (okrem zásobníkov Glock kal 45 a zásobníkov Heckler &Koch ). Taktiež nie sú vhodné na použitie jednoradových zásobníkov.


Vymeniteľné farebné logo
ALPHA-X je k dispozícii len v čiernom prevedení s voliteľnou ponukou farebných vložiek s logom na záves aj telo puzdra. Tieto logá možno ľubovoľne meniť. (farebné vložky na objednávku – nemáme na sklade ).
Rovnaký Race Master systém vymeniteľných "insertov"
ALPHA-X využíva overený systém vloženie výmenných magnetických "insertov", ktorý bol použitý pri poslednej generácie Race Master Holster. ALPHA-X Holster môžete zakúpiť s Insertom alebo bez inzertu, čo uľahčuje "upgrade" pre strelca, ktorí už využívajú Race Master Holster.

 
 
 
 
Reklamné okno