Novinky

 
 
 
 
Novinky v našej ponuke
40
 
 

Ponuka kurzov TACTICAL.COMBAT.ACADEMY

Ponuka kurzov TACTICAL.COMBAT.ACADEMY

Ponúkame vám výcvik, semináre a školenia ako pre civilný sektor, tak aj pre sektor oficiálnych ozbrojených zložiek a kontraktorov.

Kurzy pre verejnosť                Štátne zložky                    Teambuilding

                 

 

Tactical Combat Academy

Všetky kurzy sú vedené inštruktormi s bohatými skúsenosťami v daných oblastiach. Poskytujeme výcvik, semináre, školenia pre:

Civilný sektor

Ponúkame školenia ako získanie zbrojného preukazu, kurzy, výcviky v oblasti základnej manipulácie so strelnými zbraňami - pištoľ, samonabíjacia puška resp. Sa vz. 58, AK-47, M4/AR15brokovnica, odstreľovacia puška, obrannú streľbu v krízových situáciách – napadnutie, lúpežné prepadnutia bez/so zbraňou, homedefence,  realistické kurzy prvej pomoci pri strelných poraneniach, autonehodách, úrazoch v práci, doma, prežitie a navigácia v krízových oblastiach, ... . Záujemci môžu následne prejsť do kurzov poskytovaných pre súkromný sektor príp. „kontraktor“.

 

Súkromný sektor

Výcvik a školenia pre SBS-ky, bezpečnostné agentúry, detektívne agentúry, bodyguardi, ... .

Kontraktor

Príprava na prácu vo vysoko rizikových krajinách a vojnových zónach. Poskytujeme reálny výcvikový program so všetkými aspektami moderného vedenia bojových operácií (obranných, útočných) vrátane CQB, PSD. Celý taktický postup a tréning prešiel reálnym bojovými operáciami a je používaný všetkými známymi špeciálnymi jednotkami počnúc US Special forces, Delta, Seals, britských SAS, ... .

Teambuildingové podujatia

Informácie na požiadavku

Štátny sektor

Špeciálne činnosti (táto sekcia nie je dostupná pre civilný resp. súkromný sektor, kontraktorov)

 

Naši inštruktori

Gabriel TROJČÁK

Absolvoval inštruktážne semináre, tréningové programy a výcviky s US Special Forces, Britskými špeciálnymi jednotkami, Izraelskými špeciálnymi jednotkami. Bol nasadený v bojových operáciach. Svoju profesionálnu kariéru ukončil ako inštruktor streľby a taktiky v 5. pluku Špeciálneho určenia v Žiline.

 
 
 
 
Reklamné okno