Sauvestre 12/70 26g. BFS - Balle Fleche

Kód: 399
Produkt je nepredajný na diaľku
Značka: Sauvestre
€3,85 / ks
vypredané
Brokové strelivo Sauvestre kal. 12/70. Uvedená cena je za jeden kus.Predajné balenie po 6 kusov. Iba osobný odber v predajni na Zbrojný preukaz, nezasielame na dobierku!!!

Detailné informácie

Podrobný popis

POPIS:

 

Balle Fléche SAUVESTRE (BFS) - Šípová strela Sauvestre.

Strela BFS (Balle Fléche SAUVESTRE – Šípová strela Sauvestre)pre hladké, alebo drážkované brokové hlavne s čokmi, alebo bez čokov je dostupná v olovnatej a bezolovnatej verzii. Toto je výsledok unikátnej koncepcie, ktorá ju zaradila na prvé miesto v rebríčku streliva pre lov s brokovým strelivom.

 

BFS lead - Olovnatá Šípová strela Sauvestre.

Jej technológia je založená na vysokom výkone sub-calibrového projektilu. Táto pokroková lovecká strela je odvodená z najvyspelejších protitankových balistických armádnych techník. Tvrdé jadro strely BFS je obalené zliatinou olova a dvoma polkruhovými obalmi, ktoré majú tri hlavné funkcie: znížiť trenie v hlavni, regulovať úroveň tlaku a zabezpečiť perfektnú plynovú tesnosť pri spaľovaní. Obal strely má tri polkruhové obvodové drážky, ktoré slúžia na stabilizáciu strely a na zachytenie expandujúceho plynu.Priebojnosť a výkonnosť strely BFS je zabezpečená veľmi tvrdým centrálnym jadrom, vyrobeným z nerezovej ocele, ktoré prenikne malými prekážkami, ako sú konáre , kosti, bez zmeny dráhy strely. Toto jadro zároveň znižuje úbytok hmoty počas záverečnej balistickej fázy (pri dopade).

Olovnatá šípová strela BFS má jedinečnú presnosť, vďaka plochej trajektórii v kombinácii s dvojitou stabilizáciou zloženou z gyroskopického efektu a krídelkami z technopolyméru.

 

Kaliber12  
Dĺžka 70  
Hmotnosť26g / 402grs  
    
    
Dĺžka hlavne 61cm   
Vzdialenosť m050100
Rýchlosť m/s500806744
Energia j325026482256

Nastavenie vzdialenosti Best (DRO):96m.
 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: