Sauvestre 16/67 22,5g. BFS - Balle Fleche

Kód: 497
Produkt je nepredajný na diaľku
Značka: Sauvestre
€3,85 / ks
vypredané
Brokové strelivo Sauvestre kal. 16/67. Uvedená cena je za 1kus náboja.Predajné balenie po 6 kusov. Iba osobný odber v predajni na Zbrojný preukaz, nezasielame.

Detailné informácie

Podrobný popis

POPIS:


Balle Fléche SAUVESTRE (BFS) - Šípová strela Sauvestre.

Strela BFS (Balle Fléche SAUVESTRE – Šípová strela Sauvestre)pre hladké, alebo drážkované brokové hlavne s čokmi, alebo bez čokov je dostupná v olovnatej a bezolovnatej verzii. Toto je výsledok unikátnej koncepcie, ktorá ju zaradila na prvé miesto v rebríčku streliva pre lov s brokovým strelivom.

BFS lead - Olovnatá Šípová strela Sauvestre

Jej technológia je založená na vysokom výkone sub-calibrového projektilu. Táto pokroková lovecká strela je odvodená z najvyspelejších protitankových balistických armádnych techník. Tvrdé jadro strely BFS je obalené zliatinou olova a dvoma polkruhovými obalmi, ktoré majú tri hlavné funkcie: znížiť trenie v hlavni, regulovať úroveň tlaku a zabezpečiť perfektnú plynovú tesnosť pri spaľovaní. Obal strely má tri polkruhové obvodové drážky, ktoré slúžia na stabilizáciu strely a na zachytenie expandujúceho plynu.

Priebojnosť a výkonnosť strely BFS je zabezpečená veľmi tvrdým centrálnym jadrom, vyrobeným z nerezovej ocele, ktoré prenikne malými prekážkami, ako sú konáre , kosti, bez zmeny dráhy strely. Toto jadro zároveň znižuje úbytok hmoty počas záverečnej balistickej fázy (pri dopade).

Olovnatá Šípová strela BFS má jedinečnú presnosť, vďaka plochej trajektórii v kombinácii s dvojitou stabilizáciou zloženou z gyroskopického efektu a krídelkami z technopolyméru.

Kaliber16  
Dĺžka 67  
Hmotnosť22,5g / 347grs  
    
Dĺžka hlavne 61cm   
Vzdialenosť m050100
Rýchlosť m/s475402333
Energia j254018201250

 

Nastavenie vzdialenosti Best (DRO):87m.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: