Sauvestre 12/70 Sans Plomb 21g. bezolovnaté BFS - Balle Fleche

 
 
 
 

Sauvestre 12/70 Sans Plomb 21g. bezolovnaté BFS - Balle Fleche

Brokové strelivo Sauvestre kal. 12/70 sans plomb. Uvedená cena je za jeden kus náboja.Predajné balenie po 5 kusov. Iba osobný odber v predajni na zbrojný preukaz, nezasielame.
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Ihneď k odberu

Vaša cena: 5,34 €
 

POPIS:
 

Balle Flèche SAUVESTRE (BFS) - Šípová strela Sauvestre.

Strela BFS (Balle Flèche SAUVESTRE – Šípová strela Sauvestre)pre hladké, alebo drážkované brokové hlavne s čokmi, alebo bez čokov je dostupná v olovnatej a bezolovnatej verzii. Toto je výsledok unikátnej koncepcie, ktorá ju zaradila na prvé miesto v rebríčku streliva pre lov s brokovým strelivom.

 

BFS non lead - Bezolovnatá Šípová strela Sauvestre

Bezolovnatá Šípová strela Sauvestre je založená na rovnakej technológii ako jej olovnatá verzia, ale vďaka jej neželeznému zloženiu z bimetalickej zliatiny má približne rovnakú balistickú charakteristiku ako náboj do guľovnice.

Zloženie tela strely pri dopade umožňuje kontrolovaný vznik “hríbu“ vytvorený strelou, ktorého tvar je regulovaný tvrdým jadrom strely

 

Táto kombinácia najpokrokovejších technologických hodnôt dávajú šípovej strele Sauvestre priebojnosť, neporovnateľnú zo súčasne existujúcimi jednotnými strelami do brokových zbraní. Toto jej prvenstvo robí zo šípovej strely Sauvestre , lovecké strelivo tretieho tisícročia.

 

Kaliber 12    
Dĺžka 70    
Hmotnosť 21g / 324grs    
       
Dĺžka hlavne 61cm      
Vzdialenosť m 0 50 100
Rýchlosť m/s 540 431 345
Energia j 3062 1951 1250

 Nastavenie vzdialenosti Best (DRO):92m.

 

 

 

 
 
 
 
Reklamné okno