Sauvestre 12/76 Magnum 26g. BFS - Balle Fleche

 
 
 
 

Sauvestre 12/76 Magnum 26g. BFS - Balle Fleche

Brokové strelivo Sauvestre kal. 12/76 Magnum. Uvedená cena je za jeden kus. balenie po 6 kusov. Iba osobný odber v predajni na Zbrojný preukaz, nie je možné zaslať na dobierku !!
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Ihneď k odberu

Vaša cena: 4,15 €
 

POPIS:

 

Balle Flèche SAUVESTRE (BFS) - Šípová strela Sauvestre.

Strela BFS (Balle Flèche SAUVESTRE – Šípová strela Sauvestre)pre hladké, alebo drážkované brokové hlavne s čokmi, alebo bez čokov je dostupná v olovnatej a bezolovnatej verzii. Toto je výsledok unikátnej koncepcie, ktorá ju zaradila na prvé miesto v rebríčku streliva pre lov s brokovým strelivom.

 

BFS lead - Olovnatá Šípová strela Sauvestre

Jej technológia je založená na vysokom výkone sub-calibrového projektilu. Táto pokroková lovecká strela je odvodená z najvyspelejších protitankových balistických armádnych techník. Tvrdé jadro strely BFS je obalené zliatinou olova a dvoma polkruhovými obalmi, ktoré majú tri hlavné funkcie: znížiť trenie v hlavni, regulovať úroveň tlaku a zabezpečiť perfektnú plynovú tesnosť pri spaľovaní. Obal strely má tri polkruhové obvodové drážky, ktoré slúžia na stabilizáciu strely a na zachytenie expandujúceho plynu.
Priebojnosť a výkonnosť strely BFS je zabezpečená veľmi tvrdým centrálnym jadrom, vyrobeným z nerezovej ocele, ktoré prenikne malými prekážkami, ako sú konáre , kosti, bez zmeny dráhy strely. Toto jadro zároveň znižuje úbytok hmoty počas záverečnej balistickej fázy (pri dopade).


Olovnatá Šípová strela BFS má jedinečnú presnosť, vďaka plochej trajektórii v kombinácii s dvojitou stabilizáciou zloženou z gyroskopického efektu a krídelkami z technopolyméru.

 

Kaliber 12    
Dĺžka 76    
Hmotnosť 26g / 402grs    
       
Dĺžka hlavne 61cm      
Vzdialenosť m 0 50 100
Rýchlosť m/s 580 497 434
Energia j 4380 3220 2450
       

Nastavenie vzdialenosti Best (DRO):107m.

 
 
 
 
Reklamné okno