Schindele´s Mineralien, Kapsule 500ks/balenie - Doplnok výživy

 
 
 
 

Schindele´s Mineralien, Kapsule 500ks/balenie - Doplnok výživy

Sú jedným z najväčších objavov 20. storočia. Získavajú sa z horniny podobnej láve, ktorá obsahuje všetky minerály a stopové prvky, nevyhnutné pre zdravý život.
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Ihneď k odberu

Vaša cena: 34,50 €
 
POPIS:
 
 
  • Mletý minerálny prach plnený do HPMC (Hypromelosa: hydroxy propyl methyl celulóza) kaplsúl o veľkosti NULL. Bez lepku a laktózy.
  • Alternatívna medicína má na Slovensku nový hit – liečenie konzumáciou hliny.
  • Prírodný potravinový doplnok, ktorý rieši nedostatok minerálov a stopových prvkov a tiež čistí tráviaci trakt zanesený nestrávenými zvyškami potravy.
  • Originálne Schindeleho minerály pozostávajú z mletej kamennej múčky s vysokým obsahom oxidu kremičitého, oxidu hlinitého, vápnika, železa, horčíka a značného množstva stopových prvkov – mangán, zinok, chróm, meď, ...

Schindeleho minerály sú účinným potravinovým doplnkom pri problémoch s trávením, vysokom krvnom tlaku, osteoporóze, cukrovke, dne, reumatizme, akútnych a chronických zápalových ochoreniach, svalových kŕčoch, bolestiach svalov, chrbta a hlavy, migrénach, cievnych problémoch, kŕčových žilách, poúrazových stavoch ako sú zlomeniny kostí, vykĺbenia a výrony, pri kožných problémoch – exémy, psoriáza (lupienka), hnisavé kožné procesy, rôzne vyrážky, pri nadmernom vypadávaní vlasov, pri úprave sexuálnej výkonnosti – primerane veku, pri únave, hučaní v ušiach, depresívnych stavoch, menštruačných problémoch, neuralgických bolestiach, na zlepšenie pamäte a koncentrácie.


Tento minerálny doplnok výživy rieši nedostatok minerálov a stopových prvkov a navyše čistí tráviaci trakt zanesený nestrávenými zvyškami potravy.

Objavením doposiaľnikde inde sa nevyskytujúcej horniny - zeolitu, pozostávajúcej z alkalického živca, plagioklasu, kremeňa, biotitu, distenu, granátu, silimanitu, zirkónu a rutilu, ktorá naviac vykazuje unikátne elektrické a magnetické vlastnosti, sa nám dostáva do rúk jedinečný zdroj minerálov a stopových prvkov, ktoré nám vďaka nášmu spôsobu života chýbajú.

Originálne Schindeleho minerály sú jemne mletou kamennou múčkou s vysokým obsahem oxidu kremíka, hliníka, vápnika, železa, hořčíka, draslíka, sodíka a veľkého množstva stopových prvkov.

Krajina pôvodu: Rakúsko
 

Odporúčané dávkovanie: 8 - 9 kapsúl denne

Balenie: 500 kapsúl

Upozornenie: Počas užívania treba zvýšiť príjem tekutín. Telo sa čistí, je posilnená činnosť obličiek a pečene, normálna je čierna stolica. 

Keďže dodajú telu až 85% odporúčanej dávky železa, je potrebné vynechať prípravky bohaté na železo.

 

Zloženie

 

Na 100g

V dennej dávke 8-9 kapsul

 

 

 

 

%of RDA

Železo: rozpustné v žalúdočných kyselinách

Fe

350mg

21mg

150% *

Chróm

Cr

570µg

34,2µg

85,5%*

Mangán

Mn

12,9g

0,77mg

38,50%*

Kyselina kremičitá

SiO2, SiO3

56900mg

3414mg

 

Oxid horečnatý

MgO

950mg

57mg

15,2%*

Oxid vápenatý

CaO

119mg

7,14mg

0,90%*

Draslík

K

56mg

3,36mg

0,17%*

Fosfor

P

14,5mg

0,87mg

0,12%*

Zinok

Zn

7,2mg

0,43mg

1,3%*

Meď

Cu

1,9mg

0,114mg

11,4%*

Mobydén

Mo

0,1mg

6µg

12%*

 

 

Výživové hodnoty

 

Kalorická hodnota

0 kJ/kcal

Bielkoviny

0g

uhlohydráty

0g

Tuky

0g

 

*Podiel na odporúčanej dennej dávke – Podľa nariadenia o značení výživovej hodnoty – Množstvo obsiahnutých látok podlieha prirodzeným výkyvom, nakoľko ide o prírodný produkt.

 

 
 
 
 
Reklamné okno