Steiner Ďaľekohľad Nighthunter XP 8x44, Nr.: 52810

Kód: 7367
Značka: Steiner
€1 369 / ks
Ihneď k odberu

Steiner - výnimočné zariadenie po mnohých rokov výskumnej práce testovania a rozvoja. Výsledkom je špeciálne vyvinutý ďalekohľad pre použitie optimalizovanej optiky v poľovníctve.

Detailné informácie

Podrobný popis

Top model firmy Steiner. Steiner Nighthunter 8x44 ponúka užívateľovi vynikajúcu optiku, špičkovú transmisiu svetla, široké zorné pole, ktoré vyvolalo obrovský úspech u odbornej verejnosti. Elegantná brašňa a remeň.

Steiner - výnimočné zariadenie po mnohých rokov výskumnej práce testovania a rozvoja. Výsledkom je špeciálne vyvinutý ďalekohľad pre použitie optimalizovanej optiky v poľovníctve. Zhodnocovanie a kombinácia fluoridov a vzácnych minerálnych látok zabezpečuje jasný prenos. Obrázky sú ostré a v najvyššom kontraste - až k okraju. Kontúry sú vždy jasne viditeľné, rozptýlené svetlo je redukované na minimum.

Steiner Sports-Auto-Focus
Firma Steiner používa na niektorých ďalekohľadoch systém tzv. mechanickej pamäte okuláru. Jedná sa o mechanizmus, ktorý si „zapamätá" nastavenie okuláru. Pokiaľ ďalekohľad používal niekto iný, možno ho práve vďaka tejto funkcii veľmi ľahko upraviť späť do polohy, ktorá bola nastavená majiteľom.

 

Steinner Nano-Protection
Neprekonateľne jasný obraz umožňuje preukázaná Steiner Nano-Ochrana. Šošovky majú ochranu povrch voči nečistotám a vodu odpudzujúci povrch chráni pred agresívnym vplyvom prostredia. Dážď, sneh a vlhkosť sú mimo z vášho zorného poľa. Čistenie je oveľa ľahšie a odolná špina je minulosťou.

 

NBR-Longlife- pogumovanie
Špeciálne vyvinuté pogumovanie povrchu ďalekohľadu je nielen veľmi silné, ale má aj veľmi dobrú priľnavosť. Či už v chlade, horúčave alebo v daždi. Pryžový povlak withstands robí váš ďalekohľad Steiner stále silný aj v slanej vode a okrem toho zabraňuje neželaným hluku.

 

High Contrast- Optics
Optický systém dodávaný firmou STEINER. Vyznačuje sa veľmi vysokou kvalitou za priaznivú cenu. Poskytuje veľmi ostrý a kontrastný obraz pri všetkých svetelných podmienkach, na priamom slnku alebo za šera.Technické parametre:

Model Nighthunter XP 8x44
Zväčšenie 8x
Priemer šošoviek 44mm
Priemer výstupnej pupily 5,5mm
Sveteľnosť 30,25
Stmievací faktor 18,76
Zorné pole 1000m 130m
Najbližšie zaostriteľný bod 2m
Vodotesný 5m
Plnenie dusíkom áno
Optika High-Definition XP Optic
Výška 188mm
Šírka 126mm
Hmotnosť 834g

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: