Steiner Ďalekohľad Observer 10x42, Nr.: 2314

Kód: 7375
Značka: Steiner
€329 / ks
Ihneď k odberu

Detailné informácie

Podrobný popis

Nová séria ďalekohľadov Observer je navrhnutá pre všestranné použitie, aby vyhovovala každej situácii za všetkých podmienok. Dva plne rozlíšené modely v ľahkom prevedení poskytujú pohodlnú ergonómiu pre dlhodobé pozorovanie, jasné zábery a vysoké rozlíšenie.

 Vysoko kontrastná optika STEINER
Vysoko kontrastná optika STEINER poskytuje jasný obraz, presnú farbu a čisté zábery s vysokou ostrosťou obrysu pre výnimočný výkon.

 Steiner Sports-Auto-Focus
Firma STEINER používa na niektorých ďalekohľadoch systém tzv. mechanickej pamäte okuláru. Jedná sa o mechanizmus, ktorý si „zapamätá" nastavenie okuláru. Pokiaľ ďalekohľad používal niekto iný, možno ho práve vďaka tejto funkcii veľmi ľahko upraviť späť do polohy, ktorá bola nastavená majiteľom.
 ClicLoc - očnicový systém
Rýchlo a ľahko prepínať medzi tromi variantmi. Novo vyvinutý ClicLoc-eyecup systém umožňuje spracovať iba jednu z troch možností vybraného výkonu: Ergonomicky maximálne znížené nezjednotené, valcové pre každodenné situácie, prispôsobené pre okuliare.

Vyplnený stlačeným dusíkom
Zahmlenie alebo vznik kondenzácie vo vnútri ďalekohľadu je s touto high-tech technológiou úplne vylúčené. Dokonca aj teplotné výkyvy od -15 ° až +55 ° C nemajú vplyv na ďalekohľady. Aj v najnepriaznivejších poveternostných podmienkach je Váš Nighthunter XP vždy pripravený na použitie.

NBR-Longlife- pogumovanie
Špeciálne vyvinuté pogumovanie povrchu ďalekohľadu je nielen veľmi silné, ale má aj veľmi dobrú priľnavosť. Či už v chlade, horúčave alebo v daždi. Prižový povlak withstands robí váš ďalekohľad Steiner stále silný aj v slanej vode a okrem toho zabraňuje neželaným hluku.

 

Technické parametre:

Model Observer 10x42
Zväčšenie 10x
Priemer objektívu 42mm
Zaostrenie Sports-Auto-Focus
Optika High contrast
Priemer výstupnej pupily 4,2mm
Svetelnosť 17,6
Stmievací faktor 20,5
Zorné pole 100m/ 1000m
Vodotesnosť 2m
Hmotnosť 706g

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: