TACTICAL - Puškohľad 1,5-6x42, sv.bod RD1.5-6x42

Kód: 5918
Značka: Tactical
€215,23 / ks
Momentálne nedostupné
Rada Tactical RD je vybavená osvetlenou zámernou osnovou typu 4A so svietiacim bodom s reguláciou jasu svietiaceho bodu v 11 úrovniach

Detailné informácie

Podrobný popis

POPIS:

Tactical prináša širokú paletu ďalekohľadov a puškohľadov pre každého. Zaujímavá cena a rozsiahly sortiment ktorý sa neustále rozširuje a sleduje potreby vás, zákazníkov je asi to najlepšie čo môžete očakávať. C
elokovové prevedenie, 30 mm tubus a sklenená optika s modrými antireflexnými vrstvami. Napájanie puškohľadu prostredníctvom batérie CR2032. Životnosť batérie cca. 50 hodín. Vhodné na všetky typy zbraní. Rektifikácia puškohľadu je ľahko prestaviteľná prstami.

Optika ďalekohľadov a puškohľadov je celosklenená, tubusy puškohľadov sú kovové, binokulárne ďalekohľady sú celopogumované s centrálnym zaostrovaním.

V ponuke nájdete klasické malorážkové puškohľady s t-éčkovou a nitkovou osnovou. V krátkom aj dlhom prevedení. Osvetlené modely puškohľadov majú monolitické 30 mm tubusy, ktoré zabezpečujú pevnosť a presnosť puškohľadu.

Okulár – zaostrovanie:
Okulár je prispôsobený na rýchle a presné zaostrovanie. Zaostruje rýchlejšie než môže Vaše oko kompenzovať nepresnosti v nastavovaní. Zaostrenie dosiahnete jednoduchým pootočením vonkajšieho krúžku okuláru.

Nastavenie kríža:
Zámerný kríž bol pozorne uložený od optického stredu puškohľadu už vo výrobe. Toto uloženie Vám umožňuje ideálnu úpravu vzdialenosti zo strenej polohy. Na úpravu sa využíva nula na stupnici nastavenia.

Výškové a stranové úpravy:
Puškohľad má prstom prestaviteľné počuteľné cvaknutiie výškovej a stranovej úpravy.

Zapínaie osvetlenia zámernej osnovy:
Regulátorom intenzity osvetlenia na vrchnej okulárovej časti je možné meniť intenzitu osvetlenia zámerného bodu v zornom poli zámernej osnovy. Plynulá regulácia osvetleného bodu v 11 tich stupňoch. Napájanie batériou CR2032, životnosť batérie 200 hodín.

Variabilné zväčšenie:
Plynule meniteľné zväčšenie zvyšuje variabilitu použitia puškohľadu.

Tubus:
Monolitický tubus zabezpečuje presné nastrelenie a bezchybnú prevádzku.

Plnené dusíkom:
Optická zmes vo vnútri puškohľadu zabezpečuje optimálne podmienky použitia v akomkoľvek prostredí.

Sklená optika:
Pri všetkých modeloch puškohľadov je použité vo všetkých šošovkách kvalitné prvotriedne optické sklo.

Očný reliéf 75-80 mm
Zorné pole 2.6-6.6°
 
 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: