TACTICAL - Puškohľad 4x32, RF4X32

Kód: 5911
Značka: Tactical
€59,75 / ks
Ihneď k odberu

Celokovové puškohľady so sklenenou optikou a modrými antireflexnými vrstvami. Presné a pohodlné nastavenie zámernej osnovy. Vhodné na malokalibrové zbrane a guľovnice s malým kalibrom (.222 Remington, .223 Remington).

Detailné informácie

Podrobný popis

Tactical prináša širokú paletu ďalekohľadov a puškohľadov pre každého. Zaujímavá cena a rozsiahly sortiment ktorý sa neustále rozširuje a sleduje potreby vás, zákazníkov je asi to najlepšie čo môžete očakávať.

Optika ďalekohľadov a puškohľadov je celosklenená, tubusy puškohľadov sú kovové, binokulárne ďalekohľady sú celopogumované s centrálnym zaostrovaním.

V ponuke nájdete klasické malorážkové puškohľady s t-éčkovou a nitkovou osnovou. V krátkom aj dlhom prevedení. Osvetlené modely puškohľadov majú monolitické 30 mm tubusy, ktoré zabezpečujú pevnosť a presnosť puškohľadu.

Okulár – zaostrovanie:
Okulár je prispôsobený na rýchle a presné zaostrovanie. Zaostruje rýchlejšie než môže Vaše oko kompenzovať nepresnosti v nastavovaní. Zaostrenie dosiahnete jednoduchým pootočením vonkajšieho krúžku okuláru.


Nastavenie kríža:
Zámerný kríž bol pozorne uložený od optického stredu puškohľadu už vo výrobe. Toto uloženie Vám umožňuje ideálnu úpravu vzdialenosti zo strenej polohy. Na úpravu sa využíva nula na stupnici nastavenia.
 
Výškové a stranové úpravy:
Puškohľad má prstom prestaviteľné počuteľné cvaknutiie výškovej a stranovej úpravy.
 
Zapínanie osvetlenia zámernej osnovy:
Regulátorom intenzity osvetlenia na vrchnej okulárovej časti je možné meniť intenzitu osvetlenia zámerného bodu v zornom poli zámernej osnovy. Plynulá regulácia osvetleného bodu v 11 tich stupňoch. Napájanie batériou CR2032, životnosť batérie 200 hodín.
 
Variabilné zväčšenie:
Plynule meniteľné zväčšenie zvyšuje variabilitu použitia puškohľadu.
 
Tubus:
Monolitický tubus zabezpečuje presné nastrelenie a bezchybnú prevádzku.
 
Plnené dusíkom:
Optická zmes vo vnútri puškohľadu zabezpečuje optimálne podmienky použitia v akomkoľvek prostredí.
 
Sklená optika:
Pri všetkých modeloch puškohľadov je použité vo všetkých šošovkách kvalitné prvotriedne optické sklo.
 
Očný reliéf 80mm
Zorné pole 5.8°

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: