AFARS Posedový vak

Kód: 14156
Značka: AFARS CZ
€169 / ks
Ihneď k odberu
Vysoko funkčný posedový vak s mikro membránou, zateplený rúnom Termolite Plus.

Detailné informácie

Podrobný popis

POPIS:

 

Vysoko funkčný posedový vak s mikromembránou, zateplený rúnom Termolite Plus. Vak je ľahký a je možné ho zbaliť do malého objemu. Vo vnútornej časti je všitý ochranný povlak proti ušpineniu znečistenou obuvou. Na prednej strane zvonka je praktické priechodné vrecko. Vak sa zapína po obvode kvalitným zipsom. Výrobok je ošetrený vodoodpudivou Teflonovou úpravou. Materiál: 100% Polyester- Teflonová úprava.

 

EXTRATEX:

Mikromembrána Extratex s výbornými funkčnými parametrami, ponúkajúci dokonalú ochranu proti vode, odev nepremokne ani pri dlhotrvajúcom pobyte v daždi. Membrána Extratex je súčastne dostatočne priedušná, vzniknutú telesnú vlhkosť prepustí a tým nedochádza k jej kondenzácii. Membrána predstavuje tiež dokonalú ochranu proti vetru.

 

TERMOLITE PLUS:

Vysoko funkčné zateplovacie rúno tvorené kombináciou mikrovlákien a dutých vlákien. Veľmi ľahké a pritom veľmi teplé rúno je používané na výrobu zimného oblečenia. Najvýznamnejšou vlastnosťou tohto materiálu je schopnosť zachovať tepelný komfort pri výrazne rozdielnych klimatických ( teplotných ) podmienkach. Rúno Termolite je poddajné a mäkké- pohyb v oblečení s týmto rúnom je jednoduchý, prekvapí pocit ľahkosti a pohodlia pri zachovaní výborných izolačných schopností.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: