Doprava a platby

Vážení zákazníci,

nakoľko sa nám stáva že prepravca poškodí zásielku, prípadne je zásielka počas prepravy vykradnutá, prosím venujte pozornosť obalu pri preberaní zásielky.

V prípade že zásielka bude poškodená radšej ju neprevezmite a ihneď nás kontaktujte.

Naše zásielky (bublinkové obálky aj balíky ) sú vždy prelepené čiernou lepiacou páskou potlačenou našim logom. Akokoľvek inak prelepená zásielka nie je v poriadku. Takúto zásielku prosím nepreberajte prípadne poproste pracovníčku pošty o preváženie zásielky. Na zásielke je uvedená hmotnosť zásielky pri podaji. Ak sa hmotnosť výrazne  nezhoduje zásielku radšej neprevezmite a kontaktujte nás.

Ďakujem za pochopenie.

 Ponúkame Vám možnosť doručenia, prevzatia objednávky:

  • Slovenskou poštou: jednotné poštovné 6,-€ bez rozdielu hmotnosti a hodnoty zásielky.
  • Slovenskou poštou - zahraničie: cena za poštovné sa vypočítava individuálne, v objednávke je len predbežné info o minimálnej výške poštovného. Zákazníka vopred kontaktujeme a informujeme o výške poštovného.
  • Kuriérom GLS - len v rámci Slovenskej Republiky: cena poštovného podľa hmotnosti zásielky, v objednávke je len predbežné info o minimálnej výške poštovného.
  • Osobný odber v našej predajni: za tovar môžete zaplatiť v hotovosti alebo platobnou kartou.

 

Vopred sa ospravedlňujeme, nakoľko zatiaľ nemáme uvedenú hmotnosť pri všetkých produktoch v e-shope, cena prepravy kuriérom GLS po ukončení objednávky nemusí súhlasiť so skutočnou účtovanou cenou.

Pri potvrdení objednávky Vás preto budeme informovať o výške poštovného pri preprave kuriérom GLS, taktiež tovaru zaslaného Slovenskou poštou do zahraničia.

Zároveň Vás prosíme o dôkladnú kontrolu vyplnenia osobných údajov vo vašej objednávke ( adresa, telefónne číslo a taktiež e-mail) urýchlite tým proces vybavenia objednávky.

Ďakujeme Vám za pochopenie.

 

Cenník za prepravu balíkov kuriérom GLS platný pre Slovensko.

Hmotnosť zásielky v kg Cena za poštovné a balné v SR
Od 0 do 3 7,00 €
Od 3,01 do 5 7,50 €
Od 5,01 do 10 8,00 €
Od 10,01 do 15 8,50 €
Od 15,01 do 20 9,50 €
Nad 20 kg Individuálny výpočet

 

Cena za Poštovné kuriérom GLS do iných štátov je vypočítavané individuálne, minimálna sadzba 7,-€