Break-Free Olej CLP-4/CLP-120K, 118ml. - s kvapátkom

Kód: 16115
Značka: Break Free
€23,50 / ks
Ihneď k odberu

Break Free CLP je moderný, viacúčelový prostriedok na ošetrovanie zbraní. Dlhodobo si zachováva svoje vlastnosti, pretože sa takmer neodparuje.

Detailné informácie

Podrobný popis

Break Free CLP je moderný, viacúčelový prostriedok na ošetrovanie zbraní, áut, prístrojov a ostatnej techniky, ktorý bol vyvinutý v USA pre armádu.

Break Free CLP je čisto syntetický, viacúčelový olej s vynikajúcimi vlastnosťami a univerzálnym použitím. CLP rozloží a uvoľní nečistoty, spaliny a iné zbytky od kovu a prenikne do pórov kovu. Prípadná vlhkosť sa vytlačí malým podielom rozpúšťadla v oleji. Doba pôsobenia je úmerná veľkosti a dobe znečistenia ( od 15 min. do 24 hod.). Zbytky nečistôt a korózie sa odstránia silónovou kefkou alebo handričkou.

Pokiaľ bola prevedená konzervácia a mazanie pomocou Break-Free je nasledovné čistenie podstatne ľahšie. Break-Free CLP má vysokú vzlínavosť. Pri mazaní a konzervácii potiahne kov tenkou súvislou vrstvou. Tento tenký olejový film je elastický a neusychá ani pri vysokých teplotách. Vzhľadom k obsahu teflónu a ďaľších komponentov má táto vrstva vynikajúcu mazaciu schopnosť. Všetky pohyblivé diely majú lepší chod, podstatne menšie trenie a oter.

Break-Free CLP vytvára priľnavý, nelepivý, olejový film, ktorý chráni kov proti korózii, nečistote a vlhkosti. Tenký olejový film nepriťahuje žiadnu nečistotu, neusychá a dlhodobo chráni pred koróziou a oxidáciou.

CLP nevytvára emulziu s vodou, vytesňuje vlhkosť a je odolný aj voči slanej vode. Je vysoko ekologicým prostriedkom a to aj preto, že znižuje spotrebu v priemere 10 krát oproti ostatným čistiacim prostriedkom. Dlhodobo si zachováva svoje vlastnosti, pretože sa takmer neodparuje.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: