CMMG mod. Banshee Mk47, kal.: 7,62x39mm, 8", Charcoal Green, Pistol

Kód: 2893
Novinka Produkt je nepredajný na diaľku
Značka: neuvedený
€2 690 / ks
Ihneď k odberu

Iba osobný odber v predajni po predložení Zbrojného preukazu, Občianskeho preukazu a Nákupného povolenia. Nezasielame. Zbraň je dodávaná bez pažby len s tubou. Pažba na fotke je na dokúpenie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Pištoľ BANSHEE, Mk47, 7,62 x 39 mm, 8"

 

Platforma Mk47, s 8” hlavňou je platforma CMMG™ strednej veľkosti AR a akceptuje zásobníky so vzorom AK47, aby sa predišlo problémom s podávaním bežne spojeným s 7,62 x 39 mm v AR zásobníkoch, ako aj začleneniu kvalitnejších komponentov, ako je technológia PowerBolt, bez pridania zbytočnej hmotnosti.

 

Séria BANSHEE, ktorá je k dispozícii v rôznych povrchových úpravách cerakote, predstavuje najinovatívnejšie AR pištole a SBR, ktoré sú dnes k dispozícii.

Od rýchleho nasadenia RIPBRACE až po štylizované telá a predpažbia EML™ je každé BANSHEE šité na mieru, aby bolo osobnou obrannou zbraňou, na ktorú sa môžete vždy spoľahnúť.

 

Vďaka otvorom M-LOK po celej dĺžke na oboch stranách a spodnej časti predpažbia, budete mať vždy dostatok miesta pre príslušenstvo.

 

Platforma AR je dobre známa svojou schopnosťou prispôsobenia a Mk47 nie je výnimkou. Každý diel, vrátane kompletnej súpravy dielov ZEROED a príslušenstva, sa vyrába v USA.

 

Zbraň je dodávaná bez pažby len s tubou.

 

 

Technické parametre:

 

Model Banschee Mk47
Kaliber 7,62x39mm
Dĺžka hlavne 8“
Operačný systém Direct Impingement
Barrel twist 01:10:00
Materiál hlavne 4140CM, SBN
Kompenzátor lineárny
Závit hlavne 5/8 x 24
Povrchová úprava Cheracote
Hmotnosť 2,5kg
Celková dĺžka 605mm

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: