ČZ Scorpion EVO3 S1, kal.: 9x19mm, 8", 10r.

Kód: 2049
Produkt je nepredajný na diaľku
€1 290 / ks
Vypredané

Krátka samonabíjacia zbraň Scorpion Evo 3 S1, kal.: 9x19mm. Iba osobný odber na základe nákupného povolenia. Nezasielame. Pozor !!! Zbraň je dodávaná bez zásobníkov - tie je nutné zakúpiť samostatne !!!

Detailné informácie

Podrobný popis

Scorpion Evo 3 S1

Vďaka spoločnému konštrukčnému základu so špičkovými automatickými zbraňami spĺňajúcimi najvyššie služobné štandardy je pre výhradne samonabíjacia športové pušky a karabíny CZ charakteristická vysoká presnosť i pri rýchlo opakovaných výstreloch, ľahká ovládateľnosť, mimoriadna odolnosť a nadštandardná životnosť. To všetko z nich robí ideálnu voľbu pre moderné dynamické športové strelecké disciplíny a v prípade niektorých modelov aj pre lov.

CZ SCORPION EVO 3 S1 krátka samonabíjacia zbraň odvodená od najnovšej generácie samopalov CZ.

Od modelu A1 sa verzia S1 líši nemožnosťou streľby dávkami a jej páčka preraďovača / manuálna poistka má iba dve polohy: zaistené a streľba jednotlivými ranami. Vo všetkých ostatných ohľadoch si model S1 zachováva vynikajúce ergonomické a strelecké vlastnosti svojho služobné predchodcu a predstavuje tak ideálnu športovú zbraň pre moderné dynamické strelecké disciplíny.

Maximálna povolená kapacita zásobníka pre krátke guľové zbrane je 20r. Na použitie 30r. zásobníka je nutné mať výnimku !!!
 

Technické parametre:

Model Scorpion EVO3 S1
Kaliber 9 mm Luger
Kapacita zásobníka 10/20/30 nábojov
Rám plast
Mieridlá nastaviteľné
Celková dĺžka 410/660 mm
Dĺžka hlavne 196 mm
Celková výška 240 mm
Celková šírka 97/60 mm
Hmotnosť 2,55 kg
Hlaveň kovaná
Stúpanie drážok
250mm
Závit M18x1

 

Dodatočné parametre

Kategória: Česká Zbrojovka
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: