ČZ Scorpion EVO3 S2 Micro, kal.: 9x19mm, 5,5", 10r.

Kód: 2015
Novinka Tip Produkt je nepredajný na diaľku
€1 363 / ks
Ihneď k odberu

Detailné informácie

Podrobný popis

Kompaktná samonabíjacia zbraň kalibru 9×19mm odvodená z celosvetovo populárnej série CZ SCORPION EVO 3.

Napriek hlavni s dĺžkou 140mm má tento model veľkú presnosť. Ku streleckému komfortu prispieva špirálový troj ramenný tlmič plameňa. Pre bezpečný a spoľahlivý úchop slúži krátke predpažbie z vysoko odolnej hliníkovej zliatiny, na ktorého spodnej časti je namontovaná zarážka ruky. Strelec má dispozícii bohaté montážne rozhranie Picatinny a M-LOK.

Model CZ SCORPION EVO 3 S2 MICRO sa dodáva so sklopnou teleskopickou ramennou opierkou, vybavenou QD otvorom pre rýchloupínaciu sponu popruhu, alebo s nástavcom opatreným dlhým pútkom pre popruh.

Rám z vysoko odolného polyméru.
Vynikajúcu mechanickú odolnosť a vysokú životnosť pri zachovaní nízkej hmotnosti zaisťuje vysoko odolný polymér zosilnený sklenými vláknami.
 
Bohaté montážne rozhranie.
Na montáž doplnkov podľa Vášho výberu a preferencií, vrátane kolimátorov, svietidiel, laserových zameriavačov, predných opierok a ďalšieho príslušenstva.
 
Prestaviteľná a pri streľbe nepohyblivá páka.
Na nosiči závorníka nezávislá napínacia páka počas streľby zostáva v prednej polohe, čím prispieva ku komfortu obsluhy. Je ľahko prestaviteľná na pravú alebo ľavú stranu zbrane a pri použití za sťažených podmienok si zachováva funkciu dorazenia záveru do prednej polohy.
 
Obojstranné ovládače poistky.
Je dôležité, aby zbraň bola ergonomicky komfortná. SK Scorpion EVO 3 S1 preto disponuje obojstrannými ovládačmi poistky a zádržky zásobníka.
 
Ľahko dosiahnuteľný hmatník záchytu záveru.
Šikovne umiestnený záchyt záveru umožňuje rýchle prebíjanie. Je možné ho intuitívne spustiť palcom pri zasunutí plného zásobníka alebo pohodlne ovládať ukazovákom v prípade ľavorukého strelca.
 
Axiálne nastaviteľná pištoľová rukoväť.
Vždy pohodlný a komfortný prístup k spúšti v tej správnej vzdialenosti zaisťuje nastaviteľná axiálne posuvná pištoľová rukoväť.
 
Závit na ústí hlavne.
Závit na ústí hlavne, štandardne osadený účinným tlmičom plameňa, môže v prípade potreby slúžiť na pripojenie tlmiča hluku výstrelu.
 
Sklopná teleskopická pažba.
Ramenná opierka vyrobená z vysoko odolného polyméru je dĺžkovo nastaviteľná a umožňuje zvoliť optimálnu streleckú polohu. Spúšť je pohodlne prístupná aj pri sklopenej pažbe.
 
Tvarované ústie zásobníkovej šachty.
Rýchlosť, o ktorú ide predovšetkým pri dynamickej streľbe, dokáže zvýšiť lievikový nábeh na ústie zásobníkovej šachty, ktorý nasmeruje naplnený zásobník bezpečne do šachty.
 
Mimoriadne jednoduchá konštrukcia.
Mimoriadne jednoduchá konštrukcia s dynamickým záverom vedeným na odnímateľnom puzdre spúšťadla zaisťuje spoľahlivú funkciu a uľahčuje údržbu zbrane.

 

Technické parametre:

Model Scorpion Evo 3 S2
Kaliber 9x19mm
Kapacita zásobníka 10 nábojov
Dĺžka hlavne 140mm
Celková dĺžka 584 - 634mm
Šírka 60 – 82mm
Výška 215mm
Hmotnosť 2,6kg
Mieridlá mechanické nastaviteľné
Hlaveň kovaná za studena
Stúpanie vývrtu 1:10
Počet drážok 6
Materiál rámu polymér vystužený skleným vláknom
Závit 1/2“x28UNEF
Odpor spúšte 48+-10N

 

Dodatočné parametre

Kategória: Krátke zbrane
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: