ČZ Shadow 2, kal.: 9x19mm, Urban Grey

Kód: 2060
Produkt je nepredajný na diaľku
€1 450 / ks
Ihneď k odberu

ČZ Shadow 2 Urban Grey kaliber 9x19mm. Iba osobný odber v predajni na Nákupné povolenie, Zbrojný a Občiansky preukaz, nezasielame.

Detailné informácie

Podrobný popis

ČZ Shadow 2 predstavuje ďalšiu generáciu dnes už legendárneho modelu ČZ 75 SP-01 Shadow. Zbraň bola  vyvíjaná v spolupráci s elitnými IPSC strelcami týmu Českej zbrojovky tak, aby výrazne prispela k rýchlosti a presnosti streľby v priebehu preteku. S využitím najmodernejšieho výrobného zariadenia sa tak zrodila pištoľ, ktorá ďalej posúva hranice športovej streľby IPSC.
 
Rýchlosť
Modernizácia všetkých hlavných častiach zbrane: záveru a rámu, v spojitosti s predĺžením hlavne umožňuje rýchlejšie a dynamickejšie opakovať jednotlivé výstrely. Tvar rámu pomáha k pohodlnejšiemu, vyššiemu úchopu smerom k osi hlavne a nový checkering zaisťuje úplne spoľahlivý kontakt so zbraňou za všetkých okolností. Nárast váhy v prednej časti rámu a záveru vedie ku kompenzácii a miernemu priebehu spätného rázu. Inovovaný spúšťový mechanizmus má hladší chod, nižší odpor a skrátený reset spúšte. Zádržka zásobníka je lepšie dostupná a nastaviteľná v troch polohách, prebíjaní je tak istejšie a rýchlejšie aj pri pohybe strelca.
 
Presnosť
Predĺžená hlaveň na 125 mm, dlhšia zámerná a nové výškovo nastaviteľné mieridlá zvyšujú presnosť zbrane ako celku. Vysoko precízna a plne automatizovaná technológia výroby ostatných hlavných dielov na robotických obrábacích centrách bez podielu ručnej práce prispieva ku kvalite spracovania. Povrchová úprava Arcor inšpirovaná služobnými modelmi zaručuje vysokú odolnosť proti korózii, povetrnostným vplyvom a mechanickému poškodeniu.
 
Customizácia
Každý strelec je jedinečný. K dispozícii je preto široká škála športového aj custom príslušenstva, rovnako ako internetový konfigurátor umožňujúci kombinovať jednotlivé prvky a zostaviť ČZ Shadow 2 podľa svojich vlastných preferencií a predstáv. V priebehu testovania boli vystrieľané stovky tisíc rán v reálnych podmienkach závodu. Za rovnakých podmienok bolo na jednotlivých IPSC situáciách strelcami ČZ Shooting Teamu dosiahnuté zrýchlenie v rádoch sekúnd v porovnaní s prvím modelom Shadow.
 
 
Technické parametre:
 
Model Shadow 2
Kaliber 9 x 19mm
Kapacita zásobníku 19 nábojov
Rám Ocel
Črienky Hliníkové
Funkcia spúšťového mechanizmu SA/DA
Mieridlá Nastaviteľné
Dĺžka hlavne 125 mm
Výška 157 mm
Šírka 34 mm
Dĺžka 217 mm
Váha 1,33 Kg
Bezpečnostné prvky bezpečnostný ozub
  manuálna poistka
Vypúšťanie kohúta Nie
 
Uvedené rozmery sa môžu líšiť podľa prevedenia a konfigurácie.

Dodatočné parametre

Kategória: Česká Zbrojovka
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: