ČZ Shadow 2 Compact OR, kal.: 9x19mm, 15r, Black

Kód: 2081
Novinka Produkt je nepredajný na diaľku
€1 450 / ks
Ihneď k odberu

ČZ Shadow 2 Compact kaliber 9x19mm. Iba osobný odber v predajni na Nákupné povolenie, Zbrojný a Občiansky preukaz, nezasielame.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

ČZ Shadow 2 Compact je ideálna zbraň kompaktných rozmerov pre užívateľov a fanúšikov modelov ČZ Shadow 2, športovej streľby podľa pravidiel IPSC.
 
Pri čiastočnom zmenšení rozmerov a výraznom znížení hmotnosti si zachováva kľúčové prednosti série ČZ Shadow 2 na čele so streleckým komfortom a presnosťou, vďaka ktorým tieto pištole víťazia na najprestížnejších svetových majstrovstvách.
 
Model ČZ Shadow 2 Compact je preto perfektnou voľbou nielen pre športovú streľbu, ale aj pre celodenné nosenie vrátane skrytého.
 
Extrémne odolná povrchová úprava
Špeciálna povrchová úprava hlavne, záveru a rámu zaisťuje odolnosť proti mechanickému poškodeniu, čím zvyšuje životnosť zbrane. Súčasne zaisťuje odolnosť proti poveternostným vplyvom.
 
Výrazný checkering
Stovky ostrých výstupkov na prednej časti rukoväte zaisťujú dokonalú stabilitu zbrane v úchope. Zbraň v ruke sa nešmýka pri výstrele ani pri prudkých zmenách bočného smeru.
 
Hladký chod spúšte a skrátený reset
Hladký chod spúšte a skrátený reset je jedným z kľúčových faktorov nutných na dosahovanie čo najlepších streleckých výsledkov.
 
Duralové črienky
Dural, ako zliatina hliníka, patrí medzi ľahké, ale zároveň veľmi odolné materiály. Duralové črienky dodávajú stabilitu pre maximálne pevný a konzistentný úchop športovej zbrane.
 
Polohovateľný a prestaviteľný hmatník zádržlky zásobníka
Rýchlosť prebíjania počas riešenia streleckej situácie musí byť úplne intuitívna. S polohovateľným hmatníkom nájde každý užívateľ pozíciu, ktorá mu maximálne vyhovuje, čím zrýchli proces prebíjania zbrane.
 
Muška so svetlovodným vláknom
Optické vlákno pretiahnuté muškou čerpá svetlo z okolia a sústredí ho do svojho priečneho prierezu. September jasne oproti okolitým predmetom, zlepšuje a hlavne zrýchľuje orientáciu pri mierení a výrazne skracuje čas potrebný na zamierenie.
 
Rukoväť tvarovaná pre čo najhlbší úchop
Úpravy rámu pod bobrím chvostom pre maximálne hlboký úchop zlepšujú správanie zbrane pri výstrele a znižujú zdvih zbrane spôsobený výstrelom.
 
Skvele čitateľný nasteviteľný cieľnik
Dlhšia zámerná v spojení s výškovo a stranovo nastaviteľným robustným hľadím a svetlovodnou muškou zvyšujú presnosť zbrane ako celku.
 
Za studena kovaná hlaveň
Najnáročnejšia, najprecíznejšia a najdrahšia metóda kovania vývrtu hlavnej za studena usmerňuje tok vlákien, čo má vplyv na presnosť a životnosť hlavne. Ďalej vylepšuje presnosť streľby predĺženia dĺžky hlavne oproti základnému modelu.
 
 
Technické parametre: 
 
Model Shadow 2 Copmact
Kaliber 9x19mm
Kapacita zásobníku 15 nábojov
   
Rám hliníková zliatina
Črienky duralové
Funkcia spúšťového mechanizmu SA/DA
Mieridlá svetlovodná muška
  ryhovaný cielnik
Spúšť SA / DA
Dĺžka hlavne 102mm
Výška 138mm
Šírka 35mm
Dĺžka 191mm
Váha 870g
Bezpečnostné prvky bezpečnostný ozub
  manuálna poistka
Dĺžka chodu spúšte 3 – 5mm
Dĺžka resetu 3 – 4mm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: