Elektrošok obranný elektrický paralyzér Scorpion 200

Kód: 16410
Produkt je nepredajný na diaľku
Neohodnotené
Značka: AFG SECURITY
€42 / ks
vypredané
SCORPION - elektrický paralyzér 200.000 V kombinovaný s obranným sprejom, pre každého, kto sa chce efektívne brániť. Napájanie jedna 9-voltová baterka.

Detailné informácie

Podrobný popis

POPIS:

 

Počet prepadnutí, lúpeží a iných násilných trestných činov neustále vzrastá. Mnoho ľudí má preto oprávnenoú obavu o svoju bezpečnosť.
SCORPION - elektrický paralyzer 200.000 V kombinovaný s obranným sprejom je určený pre profesionálne použitie v bezpečnostních firmách, u polície, ale aj pre každého, kto sa chce efektívne brániť. Pridaním obranného spreja sa rozšírilo použitie elektrického paralyzéru pri obrane až na vzdialenosť 2 m.
Paralyzér aj obranný sprej je združený v jednom prístroji a je možné ich oba ľahko ovládať jednou rukou. Tým odpadá zložitá manipulácia pri použití samostatného elektrického paralyzéru a samostatného spreja.  Vďaka ergonomickému tvaru prístroja je sprejom podstatne ľahšie zamieriť na tvár útočníka a zároveň odpadá riziko vlastného zasiahnutia pri spoušťaní klasického valcovitého spreja. Napadnutý je schopný bleskovo použíť práve tento druh obrany, ktorý zodpovedá spôsobu napadnutia a oba druhy obrany pružne kombinovať. Tým sa podstatne zväčšuje šanca napadnutého, aby sa ubránil.
Pri použití SCORPION získava napadnutý zároveň ďalšiu výhodu v momente prekvapenia. Ak uvidí útočník u napadnutého elektrický paralyzér, nečaká v žiadnom prípade možnosť zasiahnutia sprejom na vzdálenost 2m.

Hlavné vlastnosti SCORPION:

  • okamžitá sebeobrana, 100 % spoľahlivosť
  • 200 000 Volt - účinkuje cez silnú vrstvu odevu (aj koženného), nemôžete utrpieť spätný výboj, ani keď Vás útočník drží
  • obranný sprej - dosah 2 m, útočník je zneškodnený na 30 minút
  • nezanechává žiadne psychické ani fyzické následky
  • zaisťovací bezpečnostný vypínač
  • pozlátené kontakty
  • klip na opasok
Batérie nie sú súčasťou balenia. Môžete si ich pohodlne doobjednať na našej internetovej stránke. Doporučujeme Vám kvalitné alkalické 9-voltové batérie Duracell, ktoré máme v ponuke pod kódom - 18050.

Voľne predajné od 18 rokov.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Obranné prostriedky
Hmotnosť: 0.238 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: