Glock 50860 - Glock 43X (Rail/FS), kal.: 9x19mm, 10r., Black, Slim Line

Kód: 2172
Produkt je nepredajný na diaľku
Značka: GLOCK Austria
€674 / ks
Ihneď k odberu
GLOCK 43X Rail subkompaktná pištoľ s komorou 9 mm Luger je vybavená kompaktným rámom Slimline s tenkou montážnou koľajnicou, ako aj kapacitou zásobníka na 10 nábojov, vďaka čomu je ideálna pre skryté nosenie.
 
Iba osobný odber v predajni po predložení Zbrojného preukazu, občianskeho preukazu a Nákupného povolenia. Nezasielame.

Detailné informácie

Podrobný popis

GlOCK 43X Rail subkompaktná pištoľ s komorou 9 mm Luger je vybavená kompaktným rámom Slimline s tenkou montážnou koľajnicou, ako aj kapacitou zásobníka na 10 nábojov, vďaka čomu je ideálna pre skryté nosenie.

G43X Rail má kompaktnú dĺžku rukoväte s minimálnym profilom a vstavaným bobrím chvostom pre pohodlne vyvážený a všestranný úchop, ktorý je ideálny pre rôznych používateľov.

 

Rám je vybavený tenkou montážnou lištou GLOCK na montáž taktického príslušenstva. Obsahuje prvky série Slimline, ako je krátka vzdialenosť spúšte, rám so zabudovaným bobrím chvostom, obojstranný vypúšťač zásobníka a neuveriteľne presná hlaveň GLOCK Marksman Barrel. (GMB) zo série Gen5.  

Odolný a ľahký polymérový rám absorbuje spätný ráz vďaka tlmiacim vlastnostiam polyméru. Štíhla RTF bola navrhnutá tak, aby zlepšila trakciu bez toho, aby bola príliš agresívna.

 

Tenký zásobník s kapacitou 10 nábojov,má špecifický jednovrstvový dizajn, ktorý znižuje jeho rozmery na minimum. Oranžový podávač umožňuje strelcovi jasne vidieť, či v zásobníku zostali nejaké náboje alebo nie. Kovová vložka je pokrytá polymérnym povlakom.

 

Vzdialenosť spúšte týchto tenkých pištolí je v porovnaní s inými modelmi GLOCK znížená. Uhol rukoväte je ekvivalentný väčším pištoliam v rade GLOCK.

 

Štandardné polymérové mieridlá GLOCK Rozmery štandardných zadných mieridiel GLOCK boli zmenšené, aby sa zmestili na štíhly záver.

 

Obojstranný vypúšťač zásobníka je reverzibilný pre prepnutie záchytu na ľavú alebo pravú stranu pištole.

 

Viditeľný a hmatateľný indikátor ako súčasť vyťahovača, ktorý ukazuje, či je v komore nábojnica.

 

FS – Front Serrations. Predné ryhovanie na závere (FS) poskytuje dodatočnú dotykovú plochu pri manipulácii so záverom, čo dáva obsluhe pozitívnu trakciu aj s mokrými alebo spotenýcmi rukami.

 

Pištole Glock sú vybavené tzv. Safe Action spúšťovým mechanizmom. Namiesto kohútika majú čiastočne prednatiahnutý úderník, ktorý sa stlačením spúšte natiahne úplne. Po vypálení náboja sa po uvoľnení spúšte vráti do pôvodného stavu. Nevýhodou tohto systému je, že pokiaľ zlyhá náboj, nie je možné vystreliť znovu stlačením spúšte.

Súčasťou Safe Action sú tri nezávislé poistky:

  • spúšťová - pri stlačení spúšte sa najprv stláča páčka vyčnievajúca pred spúšť, ktorá bráni neúmyselnému pohybu spúšte,

  • uderníková - kovový odpružený valček, zabraňujúci preniknutiu úderníku k zápalke, kým nie je stlačená spúšť,

  • pádová - úderník je pridržovaný na mieste, dokiaľ nie je spúšť plne stlačená.

Glock nemá vonkajšiu (manuálnu) poistku.


Technické parametre:

 

Model G43X Rail Slim Line
Kaliber 9x19mm
Systém Safe action
Kapacita zásobníka 10 nábojov
Dĺžka hlavne 87mm
Hmotnosť 465g
Hmotnosť v nabitom stave 654g
Odpor spúšte 24N
Celková dĺžka 165mm
Dĺžka záveru 154mm
Šírka 28mm
Šírka záveru 22mm
Výška 128mm
Zámerná dĺžka 133mm

 

Dodatočné parametre

Kategória: Glock
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: