Glock 65076 - Glock 48 MOS (Rail/FS), kal.: 9x19mm, 10r., Black, Slim

Kód: 2163
Produkt je nepredajný na diaľku
Značka: GLOCK Austria
€696 / ks
Na objednávku

G48 Rail má tiež presne frézované predné ozubenie. Tenký jednoradový zásobník je postavený v spoľahlivom štýle GLOCK, má oranžový podávač zásobníka pre vyššiu viditeľnosť a je špeciálne vyvinutý na zabezpečenie kapacity zásobníka 10 nábojov. Iba osobný odber, nezasielame.

Detailné informácie

Podrobný popis

G48 MOS - kompaktná pištoľ GLOCK Slimline v konfigurácii MOS.

 

G48 MOS má podobnú dĺžku a výšku ako kompaktná veľkosť G19, ale má dizajn GLOCK Slimline so zmenšenou šírkou pištole pre dokonalé pohodlie pri nosení. Rám je vybavený tenkou montážnou lištou GLOCK na upevnenie taktického príslušenstva a obsahuje prvky série Slimline, ako je krátka vzdialenosť spúšte, rám so vstavaným bobríkom, reverzibilná západka zásobníka a hlaveň GLOCK Marksman Barrel ( GMB) série Gen5.

G48 Rail má tiež presne frézované predné ozubenie. Tenký jednoradový zásobník je postavený v spoľahlivom štýle GLOCK, má oranžový podávač zásobníka pre vyššiu viditeľnosť a je špeciálne vyvinutý na zabezpečenie kapacity zásobníka 10.

Model G48 s modulárnym optickým systémom (MOS) nie je dodávaný s adaptérovými platničkami.

 

Modular optic system - MOS

Rám je vybavený tenkou montážnou lištou GLOCK na pripevnenie taktického príslušenstva a G48 MOS s vymeniteľnými platničkami určenými pre špecifickú mikrooptiku. Konfigurácia modulárneho optického systému (MOS) ponúka možnosť zjednodušiť montáž optických zameriavačov.

 

GLOCK Mounting Rail slim

Rám má integrovanú koľajnicu pred lúčikom spúšte. To umožňuje namontovať príslušenstvo, ako sú taktické svetlá a lasery.

 

nDLC finish on slide

Celočierny model G48 MOS sa dodáva s povrchovou úpravou nDLC. Táto povrchová úprava poskytuje rovnako tvrdú a odolnú ochranu ako modely GLOCK Gen5. Povrchová úprava nDLC zvyšuje ochranu proti korózii a poškriabaniu a zlepšuje schopnosť pištole pracovať v nepriaznivých podmienkach. Všetky kovové časti GLOCK sú povrchovo upravené, aby boli odolné voči korózii a slanej vode.

 

Front serrations

Zrdsnenie záveru v prednej časti zaisťuje lepšiu manipuláciu ( natiahnutie ) záveru.

 

Polymérový rám

Rám Slim modelov má zabudovaný dizajn bobrieho chvosta, ktorý umožňuje strelcovi získať vysoký a pevný úchop. Odolný a ľahký polymérový rám absorbuje spätný ráz vďaka tlmiacim vlastnostiam polyméru. Tenký model RTF bol navrhnutý tak, aby zlepšil trakciu priľnavosti bez toho, aby bol príliš agresívny.

 

Zásobník

10 ranný jednoradový zásobník slim má špecifický dizajn, aby sa jeho rozmery zmenšili na minimum. Oranžový podávač umožňuje strelcovi zreteľne zistiť, či v zásobníku zostali nejaké náboje alebo nie. Kovová vložka je pokrytá polymérnym povlakom.

 

Vzdialenosť spúšte

Vzdialenosť spúšte Slim modelov pištolí je znížená v porovnaní s inými modelmi GLOCK. Uhol uchopenia je ekvivalentný s väčšími pištoľami GLOCK.

 

Systém Safe Action®

Po stlačení spúšte sa postupne vypnú tri poistky a po uvoľnení spúšte sa automaticky znova zapnú. Rovnaké stlačenie spúšte pre každý výstrel - krátky reset spúšte.

 

Štandardné mieridlá GLOCK Polymer

Rozmery cieľnika GLOCK sa zmenšili tak, aby pasovali na užší záver.

 

Hlaveň GLOCK Marksman

Hlaveň GLOCK Marksman (GMB) je vybavená vylepšeným riflingom založeným na osvedčenej polygonálnej konštrukcii hlavne, ktorá poskytuje lepšiu presnosť.

 

Obojstranný vypúšťač zásobníka

Západka zásobníka kompaktného tenkého rámu je reverzibilná, čím sa západka prepne na ľavú alebo pravú stranu pištole.

 

Záchyt záveru

Po odpálení posledného náboja v zásobníku plne funkčná páčka zachytí záver v zadnej polohe.

 

Indikátor nabitej komory

Viditeľný a hmatateľný indikátor ako súčasť extraktora, ktorý ukazuje, či je v komore náboj.

 

 

Technické parametre:

 

Model Glock 48MOS
Kaliber 9mm Luger
Systém Safe action
Kapacita zásobníka 10 nábojov
Dĺžka hlavne 106 mm
Hmotnosť 584 g
Hmotnosť v nabitom stave 708 g
Odpor spúšte 24N
Celková dĺžka 185 mm
Dĺžka záveru 174 mm
Šírka 28 mm
Šírka záveru 22 mm
Výška 128 mm
Zámerná dĺžka 152 mm

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: