Grand Power Stribog mod. SP9 A1 US, kal. 9mmLuger, 8" - pištoľ /akcia/

Kód: 3959
Produkt je nepredajný na diaľku
Značka: Grand Power
€824 / ks
Na objednávku

STRIBOG SP9 A1 je spoľahlivou, robustnou samonabíjacou pištoľou so širokým spektrom využitia. Zbraň je dodávaná s úsťovou brzdou, bez mieridiel. Prípadné príslušenstvo na fotografiách je len ilustračné! Len na objednávku a do vypredania skladových zásob u výrobcu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Samonabíjacia pištoľ STRIBOG SP9 A1 je novinkou v produktovej línii spoločnosti GRAND POWER.

Unikátnosť spočíva vo využití dvojhmotového záveru, ktorý významnou mierou redukuje spätný ráz zbrane a zlepšuje správanie zbrane pri streľbe a jej ovládateľnosť. Na zbraň je možné uchytiť široké spektrum doplnkov, nakoľko je vybavená dvojicami líšt Picattiny a key-mod. Zameriavač, svietidlo alebo rukoväť si tak určite nájdu svoje miesto. Pažbička je kompatibilná s pažbičkami typu AR výrobcov tretích strán, takže ju bez problémov nahradíte Vašou obľúbenou variantou, rovnako niektoré diely spúšťového mechanizmu umožňujú zámenu s dielmi typu AR, užívateľ má teda možnosť prispôsobiť zbraň svojim potrebám.

Samozrejmosťou sú obojstranné ovládacie prvky, napínacia páka umožňuje osadenie na pravej i ľavej strane. Rozborka prebieha jednoducho, bez použitia špeciálneho náradia.

Kapacita zásobníka: 10 rán
Zbraň je dodávaná s úsťovou brzdou, bez mieridiel. Prípadné príslušenstvo na fotografiách je len ilustračné.


 

Technické parametre:

Model Stribog SR9 A1 U
Kaliber 9x19m
Kapacita zásobníka 10 nábojov
Dĺžka hlavne 254mm
Celková dĺžka 485mm
Hmotnosť 2.8 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: