HikMicro Digitálne nočné videnie Alpex 4K LRF, A50EL

Kód: 7638
Novinka
Značka: Hikmicro
€1 040 / ks
Ihneď k odberu

Digitálne nočné videnie - puškohľad s laserovým diaľkomerom. Režim deň/noc - cez deň farebný a v noci čierno biely obraz. 

Detailné informácie

Podrobný popis

HIKMICRO ALPEX nastavila nový štandard pre digitálnu loveckú optiku, kombináciu možností denného a nočného pozorovania, rôznych funkcií a jednoduchého ovládania.

 

Nový ALPEX LRF 4K je skutočne dokonalý digitálny denný a nočný ďalekohľad, ktorý poskytuje bezkonkurenčný výkon v známom balení, lepšiu kvalitu obrazu a pokročilejšie funkcie na optimalizáciu zážitku z lovu.

 

Vvlepšeným výkonom v každej oblasti, vrátane laserového merania v dosahu až 1000 m poskytuje lovcom čistotu 4K UHD a presnosť.

 

ALPEX LRF 4K je vybavený 3840×2160 UHD detektorom so živými, informatívnymi, vrstvenými obrazmi. Pozoruhodná kvalita obrazu je podporená živými dennými farbami a výnimočnou čistotou až do extrémneho rozsahu s 3,5 – 28 násobným zväčšením.

 

0,49" okrúhly veľký OLED displej s rozlíšením 1920 x 1080px. Poskytuje 15,3 m zorné pole na 100 m. Toto je posilnené F1,2 – F2. 5 nastaviteľnou clonou, ktorú možno použiť na elimináciu preexponovania a vylepšenie hĺbky ostrosti pre jedinečný denný lov.

Táto kombinácia širokého zorného poľa, kvality obrazu 4K a výkonného priblíženia odhaľuje cieľ vo fenomenálne jemných detailoch, čo umožňuje lovcovi pozorovať také prvky. ako kožušina a parohy pre jasnú identifikáciu lomu.

 

Presná streľba nebola nikdy jednoduchšia. Popredné svetové funkcie ALPEX 4K boli vyvinuté tak, aby zabezpečili konzistentne presné umiestnenie strely, kdekoľvek a čokoľvek lovíte.

 

K dispozícii sú dva modely ALPEX 4K, A50E a A50EL, pričom A50EL má zabudovaný laserový diaľkomer. Táto funkcia zobrazuje presnú vzdialenosť k cieľu – až 1000 m a presnosť +/-1 m – stlačením tlačidla.

Integrovaná balistická kalkulačka zariadenia sa potom môže použiť na úpravu bodu zamerania, aby sa kompenzoval pokles guľky, čím sa udrží výstrel priamo na cieľ aj na extrémny dosah. Oba modely majú viacero profilov nitkového kríža, ktoré obsahujú päť skupín nitkového kríža s 10 typmi nitkového kríža vo výbere z ôsmich farieb.

 

30mm tubus a 50mm šošovka, čo dáva klasický vzhľad a známy pocit od samého začiatku. Tento overený dizajn obsahuje robustný kryt z hliníkovej zliatiny pre maximálnu odolnosť a spoľahlivosť aj v tých najdrsnejších podmienkach.

 

 

ALPEX 4K je skutočne jediný ďalekohľad, ktorý budete potrebovať na nepretržitý lov. Dá sa použiť s vlastným infračerveným žiaričom na nočný lov a za denného svetla dokáže oveľa viac ako tradičná optika, keď vytvára ultra ostrý plnofarebný obraz.

 

Pre skutočný 24-hodinový zážitok zo sledovania je ALPEX 4K napájaný vymeniteľnou batériou 18650 a dvoma internými batériami – všetky sú nabíjateľné. Funkcia na úsporu energie s rýchlym spustením do troch sekúnd poskytuje prevádzkovú dobu až 11 hodín.

 

Na rozdiel od tradičného ďalekohľadu vám ALPEX 4K dáva možnosť zachytiť momenty z lovu a uložiť ich do lokálneho albumu v integrovanej pamäti zariadenia.

Funkciu nahrávania je možné ovládať manuálne alebo automaticky aktivovať spätným rázom, čím sa zachytí video pred a po výstrele. Zaznamenané zábery vám dávajú príležitosť analyzovať každý záber, aby ste zlepšili svoju techniku streľby, môžete to sledovať v teréne s nulovým únikom svetla. Pripojenie k aplikácii HIKMICRO Sight uľahčuje zdieľanie vašich poľovníckych zážitkov s priateľmi a rodinou alebo na sociálnych médiách

 

 

Technické parametre:

 

 

Model Alpex 4K LRF
Senzor 3840 x 2160px
Rozlíšenie displeja 1920 × 1080px
Šošovka 50mm
Zorné pole 8,8° × 5,0°
Optické zväčšenie 3,5x
Digitálny zoom 8x
Dioptrická korekcia ±5
Rozlíšenie fotografie 2 Mpx
Rozlíšenie videa 1920 × 1080px
Wi-fi áno
Nahrávanie zvuku áno
Nahrávanie po výstrele áno
Denná detekcia 1000m
Nočná detekcia až 350 m
Prísvit 850 / 940 nm
Laserový diaľkomer áno, 1000 m
Balistický kalkulátor áno
Stupeň ochrany IP67
Pamäť vstavaná 64 GB
Prevádzková teplota -30°C až 55°C
Batéria 2x zabudovaná a 1x výmenná 18650
Výdrž batérie 11 hod
Rozmery 440 × 71 × 84mm
Hmotnosť 1080g

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: