HS Produkt mod. XDM-9, kal.: 9x19mm, 5,25", 19r., Black - čierny

Kód: 2979
Produkt je nepredajný na diaľku
Značka: HS Products
€630 / ks
Ihneď k odberu

Pištoľ vyniká svojou spoľahlivosťou a bola navrhovaná tak, aby slúžila aj za nepriaznivých podmienok, fungovala aj pri dlhom nečistení a spoľahlivo obťahovala záver aj pri veľmi slabom úchope.

Detailné informácie

Podrobný popis

XDM 5.25 - Z konštrukčného hľadiska je záver pištole vyrobený z vysoko odolnej ocele. Zameriavacia muška je vsadená do záveru pomocou rybinového spoja. Cieľnik je k záveru pripevnený s pomocou špeciálnej skrutky. Mieridlá a muška sú vyrobené z ocele, muška je vybavená červeným svetlovodným vláknom a cieľnik je mikrometricky nastaviteľný.

 

Na vrchnej strane záveru pri vyhadzovacom okne sa nachádza indikátor nabitia nábojovej komory, ktorý je možné identifikovať vizuálne, alebo hmatom. Ďalším identifikátorom nabitia pištole je výstražník úderníka, ktorý je takisto možné identifikovať vizuálne aj hmatom.

Medzi ďalšie bezpečnostné prvky patrí spúšťová poistka, ktorá nepustí jazýček spúšte ďalej, ak nie je stlačená a dlaňová poistka inštalovaná v ráme, ktorá zabraňuje náhodnému výstrelu resp. nabitiu zbrane. Zbraň je vybavená aj štandardnou blokáciou úderníka. Spúšťový mechanizmus je navrhnutý tak aby každé stlačenie spúšte malo rovnako dlhý chod a odpor.

Hlaveň je takmer konvenčne totožná s hlavňami používanými u zbraní značiek SIG, Glock, S&W, FN a ostatné. Označenie „takmer“ je použité z dôvodu, že hlaveň má rozšírené ústie ako pri zbraniach používaných pre športové účely. Vývrt hlavne je drážkovaný, nábojová komora je plne podporená.

Polymérový rám zbrane má mnoho vylepšených vlastností. Rám má rozšírenú ochranu spúšte, ktorá napomáha ako podporný index pri streľbe pomocou prichytenia ukazovákom pomocnej ruky. V prednej časti rámu sa nachádza koľajnicovo vedená „picatiny“ ktoré dovoľuje inštaláciu taktickej lampy, laseru...

Ryhované „užívateľsky-prívetivé“, protišmykové držanie je vhodné pre každú ruku. Uchytenie je navrhnuté tak ergonomicky ako je to možné, tento tvar uchytenia nie je iba komfortný, ale umožňuje neutrálne správanie pištole a inštinktívne mierenie.

Všetky zbrane od spoločnosti HS Produkt sú povlakované novým Tenifer X – Treme durable TM, povlakom vyvinutým v spolupráci medzi HS Produkt a spoločnosťou Durferrit.


Technické parametre:

Hlaveň Kovaná
Dĺžka hlavne 5,25“ / 133mm
Celková dĺžka 209,5mm
Výška 146,5mm
Šírka 30mm
Hmotnosť 720g
Mieridlá trojbodové
  svetlovodná muška
  mikrometrický cieľnik
Odpor spúšte 2,5 - 3,17 kg
Bezpečnostné prvky spúšťová poistka
  dlaňová poistka,
  blokácia úderníka
  výstražník náboja v komore
  výstražník natiahnutého mechanizmu

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: