Maron Dolphin - Fusion system komplet (vesta + batoh + hydratácia)

Kód: 169515
Neohodnotené
Značka: Maron Dolphin
€2 100 / ks
Ihneď k odberu

Maron Dolphin - Fusion system komplet  vesta + batoh + hydratácia.  Ilustračné foto. Batoh je vo farbe Ranger Green,.

Detailné informácie

Podrobný popis

Patenty a inovácie

 

So zameraním na ergonómiu a mapovanie tela sme v priebehu rokov prišli s mnohými inovatívnymi riešeniami, ktoré nielen uľahčujú, ale aj uľahčujú používanie taktického vybavenia.

Implementáciou špeciálne navrhnutých riešení dodáva Maron Dolphin zákazníkom nosné systémy, ktoré im umožňujú bojovať silnejšie, dlhšie a efektívnejšie.

Iinžinieri a dizajnéri prinášajú svoje skúsenosti z rokov služby v armáde a zostávajú v spojení s terénom, aby zostali v obraze s meniacim sa bojiskom, bojovým vybavením a potrebami vojakov.

 

S rozsiahlymi znalosťami a skúsenosťami našiel výrobca správny materiál a dizajn na zníženie hmotnosti nosných systémov a zvýšenie udržateľnosti používateľov. Tu sú niektoré z najnovších patentov a inovácií:

 

Systém FORMISSION

patentovaný pánt pre batohy, ktorý umožňuje nosiť batoh na akomkoľvek type vesty pri zachovaní rovnováhy medzi pásom a ramenami. Pánt ponúka plnú flexibilitu užívateľovi pri chôdzi, kľačaní, ležaní atď., bez obmedzovania pohybu a pohodlne udržiava vyváženú váhu, aby sa zabránilo tlaku na ramená, čo znižuje prietok krvi do paží a rúk. FORMISION bol v priebehu rokov implementovaný do tisícok batohov a teraz je štandardom v niekoľkých armádach po celom svete.

 

Fusion System

Patentovaný pokročilý nosný systém, ktorý integruje taktický opasok, ochrannú vestu a batoh plnej veľkosti do jedného modulárneho systému. Systém je možné použiť s balistickými mäkkými a tvrdými panelmi alebo bez nich. Hmotnosť systému je vyvážená medzi ramenami a pásom pre lepšie pohodlie pri použití iba jednej sady ramenných popruhov a bedrového pásu. Batoh je už navrhnutý na rôzne účely, ako napríklad: viacúčelová taška, ostreľovacia puška, zdravotnícke vybavenie, komunikácia, UAV, dron atď.

 

Systém Micro Fusion

Modulárny systém, ktorý spája taktický opasok, ochrannú vestu a stredne veľký batoh. Taktický opasok možno použiť ako samostatný opasok alebo ako súčasť systému vyrovnávania hmotnosti vesty a/alebo batohu medzi ramenami a pásom. Batoh je pripevnený k rovnakému opasku pre väčšie pohodlie. Vesta a batoh je možné navrhnúť v rôznych variantoch ako nosič taniera alebo ochranná vesta.

 

T-Belt / Otočný remeň

Od roku 2014 používajú vojaci a policajti špeciálne navrhnutý pás na rozloženie hmotnosti pre nepriestrelné vesty. T-Belt znižuje váhu prenášanú na ramená a vyrovnáva ju medzi ramenami a pásom pre lepšie pohodlie. Výška T-Belt je vo veste jednoducho nastaviteľná a dá sa aj odobrať. V druhej generácii T-Belt sme implementovali otočný čap umožňujúci užívateľovi flexibilitu pri manévrovaní do strán bez obmedzenia rozsahu pohybu užívateľa. Tieto opasky je možné implementovať do akéhokoľvek dizajnu vesty, ktorú vyrábame.

 

Konektor TPP

Patentovaná špeciálne navrhnutá pracka na rýchle pripevnenie a odopnutie vesty, vrecúšok a dokonca aj batohov. TPP je skratka pre Tactical Pivot Point. TPP poskytuje kruhový pohyb umožňujúci plný pohyb do strán aj so stredne veľkým batohom.

 

Tkanina Durabad

Durabad je špeciálna tkanina jedinečne vyvinutá Marom Dolphin. Je to ďalšia generácia tkanín pre vojenské použitie. Zmenou štruktúry látky a výrobných postupov sa nám podarilo získať pevnejší a ľahší materiál, ako je tradičná Cordura. Použitím Durabadu sme schopní znížiť hmotnosť viest a batohov a zároveň poskytnúť vysokú odolnosť proti oderu a vysokú životnosť. Durabad je nový štandard pre tkaniny vojenskej kvality v niekoľkých armádach po celom svete.

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=9rvipWyF9Is

Dodatočné parametre

Kategória: Špeciálna výstroj
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie