Montáž Rusan - delená na weaver, 34mm, BH=18mm, QR, 050-34-18-R
Kód: 9429
Na objednávku dostupné do 10 dní
Delená, rýchloupínacia montáž Rusan na weaver lištu, priemer krúžkov 34mm, BH=18mm, QR, 050-34-18-R.
Ilustračné obrázky (montáž na obrázkoch má BH=9mm) !!!
Detailné informácie
Podrobný popis
Montáž Rusan 050-34-18-R je montáž s rýchloupínacím systémom uchytenia na Weaver lištu.
Montáž slúži na uchytenie puškohľadu na vašu zbraň s priemerom tubusu 34mm. Rýchloupínací mechanizmus, ovládaný páčkami, Quick-release, umožňuje jednoduchú a rýchlu montáž a demontáž puškohľadu bez nutnosti použitia náradia.
  • Priemer krúžkov: 34mm
  • Stavebná výška montáže BH: 18mm