Obušok - čierny kalený teleskopický 26" s plastovým púzdrom, 26H

Kód: 16394
Značka: ESP
€49,50 / ks
Ihneď k odberu

Trojdielny oceľový, kalený, teleskopický obušok čiernej farby s frikčnou aretáciou so špeciálnou gumovou rukoväťou s vysoko kvalitným plastovým púzdrom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kalené teleskopické obušky určené pre profesionálne použitie v najnáročnejších podmienkach. Obušok slúži k rýchlej sebaobrane v rôznych konfliktných situáciách. Sú tak vhodné pre použitie u polície, bezpečnostných agentúr a ďalších ozbrojených či záchranárskych zložiek. Vďaka širokej ponuke príslušenstva však umožňuje použitie pri celej rade služobných úkonov a akcií.

Obrovskou výhodou teleskopického obušku je jeho skladnosť. V prípade potreby sa však rýchlym švihom otvorí do plnej dĺžky a v tejto polohe zostane zaistený. Kalené obušky ESP sa vyrábajú v piatich dĺžkach. 16“ - 18“ - 21“ - 23“ - 26“.

Oproti nekaleným obuškom sa teleskopické obušky vyrábajú z húževnatejšieho materiálu a dochádza k ich kaleniu (tvrdeniu). Tento proces významne zlepšuje fyzikálne aj mechanické vlastnosti kovu. Ani pri veľmi silnom údere tak nedôjde k deformácii obušku. Povrchová úprava obušku čierny niklel - zinok (vysoko odolný proti oderu).

Kalené obušky ESP spĺňajú požiadavky nemeckej normy pre teleskopické obušky.

 

Protišmyková rukoväť s hrubým dezénom "H".

Vrúbkovaný povrch výrazne znižuje akúkoľvek možnosť vytrhnutia obušku z ruky – pevné uchopenie obušku dáva užívateľovi príjemnú istotu.

 

Rotačné púzdro dodávané s obuškom

Všetky kalené teleskopické obušky sú dodávané s plastovým rotačným puzdrom s Quick Change systémom. Obušok v puzdre môžete voči opasku otočiť v rozsahu 360 stupňov.

 


Technické parametre:
Váha bez púzdra 0,34kg
Dĺžka obušku zložený 26cm
otvorený 67cm
Priemer 21,4mm
Hrúbka steny 1,75mm
Tvrdosť podľa Rockwella 40HRc
Vonkajší priemer rukoväte 27,5mm

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Tomfa / Obušky
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: