Springfield Armory Echelon 3-Dot Tritium, kal.: 9x19mm, 4,5", 17r.

Kód: 3151
Novinka Produkt je nepredajný na diaľku
Značka: Springfield
€825 / ks
Na objednávku

Echelon™ disponuje kovanou hlavňou i záverom s ochranným povrchom Melonite, poistkou spúšte, poistkou úderníka, indikátorom nabitej komory a obojstranným vypúšťaním zásobníka.

Detailné informácie

Podrobný popis

Echelon™ od Springfield Armory nastavuje nový štandard pre moderné pištole.
 
Vysoko prispôsobivá modulárna platforma ponúka vynikajúcu ergonómiu a množstvo patentovaných funkcií.
 
Centrálna prevádzková jednotka COG je úplne nezávislá, čo umožňuje jednoduchú výmenu medzi rôznymi veľkosťami tela zbrane v priebehu niekoľkých sekúnd.
 
Precízne vyrobené šasi z nehrdzavejúcej ocele odolá aj tým najdrsnejším podmienkam a slúži ako robustné puzdro pre tento patentovaný systém.
 
Revolučná montáž optiky so systémom variabilného rozhrania (VIS) umožňuje nainštalovať kolimátory rôznych značiek, bez použitia montážnej platničky.Jednoducho nakonfigurujte samosvorné kolíky do požadovanej polohy a máte k dispozícii montáž s maximálne nízkym osadením pre dokonale presné a intuitívne zacielenie.
 
Echelon™ disponuje kovanou hlavňou i záverom s ochranným povrchom Melonite, poistkou spúšte, poistkou úderníka, indikátorom nabitej komory a obojstranným vypúšťaním zásobníka.
 
Dodáva sa s dvomi zásobníkmi z nehrdzavejúcej ocele s kapacitou 17 a 20 nábojov.
 
Vizionárska integrácia optiky
Pod záverom je ukrytý optický montážny systém Echelon. Systém variabilného rozhrania umožňuje používateľom namontovať viac ako 30 optických zariadení priamo na záver bez použitia adaptérových platničiek. Jednoducho nakonfigurujte samosvorné kolíky pre pôdorys požadovanej optiky, aby ste dosiahli nízku, priamu montáž pre lepší obraz a intuitívne mierenie.
 
Samozamykacie predné čapy
Systém variabilného rozhrania využíva patentované samosvorné kolíky na dokončenie najpokročilejšieho systému montáže optiky na trhu. Keďže montážne skrutky sú dotiahnuté podľa špecifikácie, kolíky vyvíjajú bočný tlak na vnútorný montážny povrch optiky, aby sa eliminovali odchýlky a pohyb doľava/doprava. Výsledkom je bezkonkurenčné prispôsobenie medzi záverom a širokou škálou optiky.
 
Použiteľný dizajn záveru
Echelon má štyri odlišné záberové povrchy pre ľahkú manipuláciu. Zadná časť záveru je rozšírená pre jednoduchšie obtiahnutie, zatiaľ čo hlboké predné a zadné zúbky sú prevedené cez hrany pre pevné uchopenie z akéhokoľvek uhla a akýchkoľvek podmienok.
 
3 veľkosti chrbtových popruhov
Echelon sa dodáva s tromi chrbtovými popruhmi – každý s integrovaným puškárskym nástrojom. Chrbtové popruhy sú univerzálne a môžu byť inštalované v rámoch malých, stredných a veľkých úchytov.
 
Adaptívna textúra gripu
Textúra Adaptive Grip Texture, vyvinutá pre výzvy skrytého nosenia, je hladká na dotyk, kým nevyviniete tlak a nezapojíte agresívnejšiu textúru tesne pod povrchom.
 
Oversize Trigger Guard
Nadrozmerné na použitie s rukami v rukaviciach, Echelon má zväčšený lučík spúšte.
 
Obojručný
Echelon je vybavený obojručným spúšťaním záveru a vypúšťaním zásobníka pre intuitívne používanie.
 
Textúrované indexovacie body
Bežné indexovacie body na Echelone sú textúrované pre extra pevné uchopenie.
 
Nastaviteľná kapacita
Echelon využíva novo vyvinutý zásobník pre robustnú odolnosť, náročné použitie a spoľahlivú prevádzku. Zásobník s úplne novým tipom povlaku odolnom proti poškriabaniu a opotrebeniu, má kapacitu 17+1 v zapustenej konfigurácii a 20+1 s nainštalovanou predĺženým dnom zásobníka.
 
Poistka spúšte
Blokuje pohyb spúšte dozadu. Páčka integrovaná v spúšti deaktivuje poistku pri úplnom stlačení spúšte. Spúšť môže byť stlašená len vtedy, ak je zatlačená dozadu spolu s poistkou spúšte.
 
Poistka úderníka
Poistka úderníka blokuje chod úderníka. Je aktivovaná vtedy, keď je poistka úderníka hore a telo úderníka za poistkou úderníka. Keď je poistka úderníka zatlačená nadol, úderník je voľný a môže sa pohybovať dopredu a poistka úderníka sa stane neaktívnou. Vnútorná poistka blokovania úderníka je navrhnutá tak aby zbraň nebola schopná vystreliť keď nie je stlačená poistka spúšte.

 

 

Technické parametre:

 

Model Echelon
Kaliber 9x19mm
Kapacita zásobníka 17 / 20 nábojov
Dĺžka hlavne 114mm
Celková dĺžka 203mm
Šírka 30mm
Výška 140mm
Hmotnosť 678g
Mieridlá Tritiové 3-dot

 

 

Obsah balenia:

  • 1x Pištoľ ECHELON 3-Dot Tritium, kal. 9x19
  • 2x Zásobník (17rd, 20rd)
  • 2x Chrbát rukoväte (S,L)
  • 1x VIS príslušenstvo na montáž optiky
  • 1x Rýchlonabíjač
  • 1x Predĺžené dno + platnička dna zásobníka
  • 1x Sada na čistenie
  • 1x Zámok na zbraň
  • 1x Prepravné nylonové puzdro

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: