Streamlight - Taktické svietidlo TLR RM-1 na pušku/rail, 500L, 69440

Kód: 18665
Značka: Streamlight
€264 / ks
Ihneď k odberu

Vďaka integrovanej montážnej lište môžete svietidlo jednoducho pripevniť na zbraň bez použitia náradia.

Detailné informácie

Podrobný popis

 

Zbraňové LED svietidlo TLR RM 1 Streamlight® iba s pätkovým spínačom je kompaktné svietidlo určené pre dlhé zbrane a pištoľové konverzie na kratšie vzdialenosti. Svietidlo je vďaka malým rozmerom a nízkemu profilu veľmi kompaktné a nijako neprekáža v manipulácii so zbraňou.

Maximálna odolnosť. Svietidlo je vyrobené z odolných materiálov a je pripravené na použitie v náročných bojových podmienkach. Konštrukcia je vyrobená z odolnej zliatiny leteckého hliníka a spĺňa vodeodolné normy IPX7. Svietidlo tak môžete využiť v akomkoľvek počasí a v prevádzke vydrží aj pod vodou (30 minút, hĺbka 1 meter). Kvalitné materiály zároveň zaisťujú odolnosť svietidla voči spätným nárazom. Odolná je tiež samotná LED dióda, ktorá je zabezpečená ultra-tvrdeným ochranným sklíčkom.

Optika svietidla vytvára jasný úzky lúč svetla, ktorý vytvára optimálne periférne osvetlenie pre bezpečnú orientáciu nielen pred sebou, ale aj po stranách. Svietidlo napája jedna CR123A batéria, ktorá ju udrží v chode až 1,5 hodiny. Svetelný výkon 500 lúmenov zaručuje optimálny výkon na kratšie vzdialenosti do 140 metrov.

Vďaka integrovanej montážnej lište môžete svietidlo jednoducho pripevniť na zbraň bez použitia náradia. Ovládanie svetla zaisťuje 90° pätný spínač. V prípade potreby je možné svetlo doplniť o diaľkový tlakový spínač. Svietidlo disponuje poistkou proti nechcenému rozsvieteniu napr. pri transporte. Stačí pootočiť hlavu reflektora. Získate tak istotu, že batérie budú vždy v tej najlepšej možnej kondícii. Samozrejme nesmie chýbať stroboskopický režim pre oslnenie a dezorientáciu nepriateľa. Malé, ale veľmi účinné svietidlo na kratšie vzdialenosti.

Dodatočné parametre

Kategória: Taktické svietidlá
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: