Swarovski Termovízia TM35 EU

Kód: 200335
Novinka Tip
Značka: Swarovski
€4 800 / ks
Na objednávku

Swarovski tM 35, je vybavený najmodernejšou technológiou, presvedčí vás ako termovízny monokulár, tak aj ako termovízna predsádka.

Detailné informácie

Podrobný popis

 

Vďaka tM 35 sa poľovníci môžu spoľahnúť na overenú kvalitu SWAROVSKI OPTIK. Toto zariadenie kombinuje pozorovacie zariadenie vybavené modernou zobrazovacou technológiou s termovíziou s predsádkou a ponúka pôsobivé možnosti vylepšeného videnia a záruku zodpovedného lovu v noci.

 

Spoločne s puškohľadmi SWAROVSKI OPTIK ponúka tM 35 výkonnú kombináciu zaručujúcu 100% spoľahlivý bod dopadu. Správne sa rozhodnite a zasahujte s dokonalou presnosťou.

SWAROVSKI OPTIK tvorí spoľahlivý, kompletný systém, ktorý nevyžaduje žiadne zameriavanie. Kónický tvar umožňuje priame umiestnenie na puškohľad v tme.

Vyhnite sa dráždivému rozptyľovaniu a sústreďte sa výlučne na to podstatné.

Inteligentný časovač automatického zapnutia/vypnutia SWAROLIGHT so snímačom náklonu vám umožňuje aktivovať termovízne zariadenie ticho z režimu spánku bez zbytočných pohybov.

 

Jas displeja sa automaticky prispôsobuje prevládajúcim svetelným podmienkam. Vyhnete sa tak oslneniu a následnému dočasnému zhoršeniu zraku.

 

tM 35 vám umožňuje detekovať zver aj na veľké vzdialenosti. Ako ručné zariadenie zaujme 4-násobným zväčšením. Uistite sa, že vám v tme alebo nepriaznivom počasí neuniknú žiadne detaily. USA/Kanada: k dispozícii iba 1x zväčšenie.

 

Príroda po zotmení odhaľuje svoje zvláštne čaro. Keď sa zdá, že všetko spí a vy ste v prírode sami, vtedy musíte byť obzvlášť ostražití. Meniace sa podmienky, ako je narastajúci počet škôd na zveri a choroby, znamenajú, že lov musí teraz častejšie pokračovať dlho do noci.

 

 

Ideálne skombinovať s puškohľadom Z8iZ8i 1.7-13,3x42, Z8i 2-16x50 P.

 

 

Technické parametre:

 

Model TM 35
Optické zväčšenie 1 alebo 4x
Digitálne zväčšenie 4x
Vzdialenosť výstupnej pupily 21mm
Zorné pole m/100m 10,9 x 8,7
Zorné pole s okuliarmi 100,00%
Obnovovacia frekvencia 60Hz
Typ obrazovky Amoled
Rozlíšenie obrazovky 2560 x 2048 px
Typ snímača 320 x 256 px
Veľkosť pixelu 12 pm
Objektív 35mm / f1,1
Rozmery cca  
Dĺžka 170mm
Šírka 54mm
Výška 80mm
Hmotnosť vrátane batérie 495g
Závit pre pripojenie M44 x 0,75
Batéria Li-ion 3000mAh
Čas prevádzky 7h
Dĺžka činnosti 2s
Príslušenstvo v balení RB tM35 nabíjacia batéria RBC nabíjačka, nabíjací kábel Micro USB, brašňa, špeciálne očnice, kryt okuláru, remeň na nosenie a remienok

 

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Termovízia
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: