Tanfoglio mod.: Stock III Blued 2019, kal.: 9x19mm

Kód: 3595
Produkt je nepredajný na diaľku
Značka: Tanfoglio
€1 542 / ks
Ihneď k odberu

Stock III je určená všetkým užívateľom, ktorí vyžadujú kvalitnú, spoľahlivú zbraň s extrémne dlhou životnosťou i v extrémnych podmienkach streleckých športových podujatí.

Detailné informácie

Podrobný popis

Stock III sa nachádza na pomedzí plnokrvných športových modelov a služobných modelov Tanfoglio. Primárne je určený pre disciplínu IPSC Production division, ale súčasne je plne zachované jeho služobné využitie.

Zbraň je v dostupná kalibri 9x19 Luger. Dizajn bol optimalizovaný z hľadiska ergonómie, aby zbraň bola ľahko ovládateľná i v stresových situáciách. Nastaviteľné, oceľové mieridlá LPA sú ľahko čitateľné, umožňujúce mikrometrický posun zámerného bodu.

Rám je z vysokopevnej ocele s bobrím chvostom, drevenými črienkymi so zdrsnením pre pevnejší úchop a celkové ovládanie zbrane. Lúčik spúšte má výrazné vybratie čo umožňuje ešte hlbšie posadenie zbrane do dlane. Rám je predĺžený až k ústiu hlavne, čo spôsobuje lepšie chovanie zbrane počas streľby a znižuje zdvih aj spätný ráz.

Picatinny rail v preddnej časti rámu umožňuje upnutie taktického svetla alebo laserového zameriavača.

Rozšírená zásobníková šachta uľahčuje prebíjanie zásobníkov. Zbraň je dodávaná v matnej čiernej povrchovej úprave. Zdrsnenie v zadnej časti záveru uľahčuje obtiahnutie zbrane.

Presná kvalitná kónická hlaveň s klasicým vývrtom drážka / pole od spoločnosti Lothar Walther sa vyznačuje vynikajúcou presnosťou a dlhou životnosťou.

Presná kvalitná kónická hlaveň s klasicým vývrtom drážka / pole od spoločnosti Lothar Walther sa vyznačuje vynikajúcou presnosťou a dlhou životnosťou.

DA spúšť s hladkým chodom a priemerným odporom nameraným v testoch v DA režime do 5000 gramov, v SA do 2100 gramov, s krátkym hladkým chodom bez drhnutia pod a minimálnym prepadom spolu s vynikajúcou hlavňou sú zárukou dobrých streleckých výsledkov i v stresových poodmienkach aj v rukách menej skúseného strelca.

Obojstranná palcová poistka má zväčšené hmatníky a výrazným pre lepšiu oporu a zvládanie zdvihu zbrane. Rovnako aj vypúšťanie zásobníka má zväčený a vyvýšený hmatník pre ľahké intuitívne ovládanie i pod tlakom stresových podmienok.

 

Technické parametre:

Model Stock III Blued 2019
Kaliber 9x19mm
Kapacita zásobníka 16 nábojov
Dĺžka hlavne 120mm
Celková dĺžka 225mm
Výška 142mm
Šírka 42mm
Spúšť SA / DA
Poistka manuálna, obojstranná
Hmotnosť 1280g

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: