Walther PDP Full Size 4,5" OD Green, kal.: 9x19mm, 18r., OR, 2871483

Kód: 318372
Novinka Produkt je nepredajný na diaľku
Neohodnotené
Značka: Walther
€869 / ks
Ihneď k odberu

Walther PDP Full Size 4,5" OD Green, kal.: 9x19mm, 18r., OR, 2871483. Iba osobný odber v predajni po predložení Zbrojného preukazu, Občianskeho preukazu a Nákupného povolenia. Nezasielame.

Detailné informácie

Podrobný popis

Pištoľ Walther® PDP Full Size 4,5" / kalibru 9 mm je stredný Full Size model PDP pištole spoločnosti Walther. PDP označuje rad samonabíjacích pištolí, ktoré sú dizajnované tak, aby strelci poskytovali maximálny strelecký komfort a spoľahlivosť.

Strelecký komfort na prvom mieste

Pištoľ v prevedení Full Size 4,5" ponúka hlaveň o dĺžke 115 mm a zásobník s kapacitou 18 nábojov v kalibru 9 mm. Rad PDP vyniká najmä svojou spoľahlivosťou a vysokým streleckým komfortom. Spúšťový mechanizmus Performance Duty zaručuje presnú streľbu, ktorú ešte podporuje spúšť s plynulo narastajúcim odporom a krátkym resetom. Kvalitnú spúšť tak oceníte aj pri rýchlej opakovanej streľbe. Ide o jednu z najlepšie hodnotených a najbezpečnejších spúští.

Premyslený a praktický dizajn

Pištoľ radu PDP disponuje odstupňovanou komorou, ktorá zaisťuje to, že sa komora menej zanáša aj pri dlhých streľbách s veľkým počtom výstrelov. Veľkú rolu na bezproblémovom chode zbrane hrá aj skvelé tesnenie nábojnice. Takto dizajnovaná komora navyše zvyšuje aj počiatočnú rýchlosť strely.

Skvele padne do ruky

Všetci strelci rozhodne ocenia perfektnú ergonómiu zbrane a modularitu. Spodná strana rukoväte je rozšírená, takže ponúka viac priestoru na oporu malíčka. Zbraň je potom menej náchylná na nechcený zdvih pri výstrele. Pištoľ ponúka optimálny sklon rukoväte a skvelé rozloženie hmotnosti.

Pripravená pre príslušenstvo

Zbraň disponuje nízkoprofilovou montážou na pripevnenie mikrokolimátora a montážnou Picatinny lištou pre ďalšie potrebné príslušenstvo. Ako sme už spomenuli na začiatku, zbraň je dizajnovaná tak, aby perfektne padla do ruky každému strelcovi. Samozrejmosťou tak sú výmenné chrbty rukoväte. Vybrať si môžete z troch veľkostí, takže si pištoľ prispôsobíte presne podľa seba. Za zmienku stojí aj možnosť nastavenia orientácie vypúšťača zásobníka.

Kvalitné mieridlá

Presnú streľbu nezaručujú len precízne spracované komponenty a múdra konštrukcia zbrane. Veľkým prínosom sú tiež skvele čitateľné továrenské mieridlá s nízkym profilom a troma zvýraznenými bodmi pre ľahšie intuitívne mierenie. Hľadí mieridiel je plne nastaviteľné. Výšku aj stranu si tak nastavíte presne podľa seba. Rukoväť disponuje textúrou, ktorá zaručuje stabilný a pevný úchop za každej situácie, a to aj v daždi alebo v rukaviciach.

Co-Witness

Pištoľ je pripravená na montáž ďalšieho príslušenstva a optických zameriavačov. Vďaka Co-Witness funkcii mechanické mieridlá nijako neobmedzujú zorné pole ani v prípade, keď máte nainštalovaný kolimátor. Ideálna zbraň pre všetkých, ktorí hľadajú skutočnú kvalitu a spoľahlivosť. • odstupňovaná komora

 • perfektná ergonómia

 • kvalitné spracovanie

 • Co-Witness

 • kvalitné mechanické mieridlá

 • plne nastaviteľné mieridlá

 • textúrovaná rukoväť

 • nízkoprofilová montáž

 • Picatinny lišta

 • vymeniteľný chrbát rukoväte

 • zásobník na 18 rán

 • plynulá spúšť

 • spúšťový mechanizmus Performance Duty

 • nastaviteľná orientácia vypúšťača

 

Technické parametre:

Model PDP OD Green
Kaliber 9x19 mm
Dĺžka hlavne 4,5“
Kapacita zásobníka 18 nábojov
Celková dĺžka 202mm
Šírka 34mm
Výška 143mm
Hmotnosť 715g
Spúšťový mechanizmus Strike fired
Rám polymér
MOS áno
Bezpečnostné prvky blokácia zápalníka
  pádová poistka

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: