ČZ 75 TS Czechmate s kolimátorom C-More, 20r., kal.: 9x19mm

Kód: 2047
Produkt je nepredajný na diaľku
€3 980 / ks
Ihneď k odberu

Športový špeciál kalibru 9×19 (vrátane laboratórií pre faktor major) inšpirovaný individuálne ladenými zbraňami elitných strelcov IPSC divízie Open. Jednotlivé diely sú excelentne zlícované, zabehnuté a testované. Ku každej pištoli je dodávaná bohatá výbava vrátane kolimátora C-more. Každý exemplár je tak okamžite po dodaní schopný podávať tie najlepšie možné výkony.

 Iba osobný odber v predajni. Pri kúpe je potrebné predložiť Nákupné povolenie, Zbrojný a Občiansky preukaz. Nezasielame.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vyladená SA spúšť s rovnou strednou časťou

Nekompromisní SA spoušť s rovnou činnou přední částí pro jasný kontakt s prstem.

 

Výrazný checkering

Stovky ostrých výstupkov na prednej časti rukoväte zaistia dokonalú stabilitu zbrane v úchope; zaistí nekĺzanie ako v axiálnej, tak v radiálnej osi, tzn. zbraň v ruke sa nešmýka pri výstrele (kedy sa zbraň dvíha) ani pri prudkých zmenách bočného smeru.

 

Dlhý rám

Dlhý rám zaručuje dokonalé vedenie záveru po celej jeho dĺžke a znižuje opotrebenie vodiacich drážok rámu a záveru, čím pozitívne ovplyvňuje presnosť streľby aj po vysokom počte vystrelených rán. Ďalej posúva ťažisko zbrane dopredu, a tým kompenzuje zdvih zbrane v okamihu výstrelu.

 

Predné a zadné naťahovacie drážky

SK 75 TS sa Vám prispôsobí. Predné a zadné naťahovacie drážky umožňujú pohodlnú a bezpečnú manipuláciu so záverom, akýmkoľvek spôsobom ste zvyknutí.

 

Obojstranné hmatníky poistky.

Rýchle a spoľahlivé odistenie zbrane prostredníctvom zväčšeného ovládača obojstrannej poistky, ktorý môže slúžiť aj na bezpečné odloženie palca počas streľby.

 

 

Predĺžená prestaviteľná zádržka zásobníka

Jednoduché vypustenie zásobníka prostredníctvom predĺženej stopky ovládacej časti. Jednoducho prestaviteľná pre ovládanie pravou alebo ľavou rukou.

 

Navádzač zásobníka na ústí zásobníkovej šachty.

Rýchlosť, o ktorú ide predovšetkým pri dynamickej streľbe, dokáže zvýšiť lievikový navádzač zásobníka na ústie zásobníkovej šachty, ktorý nasmeruje naplnený zásobník bezpečne do šachty.

 

Technické parametre:

Model CZ 75TS Czechmate
Kaliber 9x19mm
Kapacita zásobníka 20/ 26 nábojov
Dĺžka hlavne 130mm
Celková dĺžka 266mm
Výška 140mm
Šírka 62mm
Hmotnosť 1490g
Mieridlá kolimátor
Spúšť SA
Materiál rámu Oceľ
Črienky duralové
Odpor spúšte SA: 8 N
Dĺžka chodu spúšte 3-4 mm
Dĺžka resetu 3-4 mm
Bezpečnostné prvky bezpečnostný ozub
  manuálna poistka

Dodatočné parametre

Kategória: Česká Zbrojovka
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: