Umarex mod. T4E HDP 50, kal.: .50, 6r., 11J - CO2 pištoľ, Art. 2.4766

Kód: 4810
Produkt je nepredajný na diaľku
Značka: Umarex
€104 / ks
Ihneď k odberu

Zbrane z radu T4E (Training for Engagement) od nemeckého gigantu Umarex sú účinným prostriedkom pre sebaobranu.

Iba osobný odber v predajni po predložení Občianskeho preukazu, osobám starším ako 18 rokov. Nezasielame.

Detailné informácie

Podrobný popis

Umarex T4E HDP 50 je pištoľ skonštruovaná špeciálne pre streľbu gumovými projektilmi a pre streľbu s projektilmi, ktoré obsahujú obrannú dráždivú látku. Je skvelým nástrojom pre sebaobranu, tréning a zábavnú streľbu.

O pohon sa stará 12g CO2 bombička, ktorá sa vkladá priamo do rukoväte. Na spodnej strane rukoväti sa nachádza uzáver. Tým sa bombička napichne tesne pred streľbou. Vďaka tomu môžete mať bombičku v rukoväti vloženú dlhú dobu, bez toho aby došlo k poškodeniu tesnenia alebo ventilu. Napichnutie bombičky signalizuje výstražník umiestnený v zadnej časti záveru. Umarex teda bravúrne vyriešil pohotové použitie pištole pre sebaobranu a eliminoval možné fatálne zlyhanie zbrane.

Ako strelivo možno využiť gumové alebo korenisté guľôčky cal .50. Tie sa nabíjajú veľmi netradičným spôsobom. Zásobník je totiž umiestnený v prednej časti rámu a pojme celkom 6 guličiek. Hneď za weaver lištou sa nachádza otvor, ktorým sa do neho projektily vkladajú. Gulička na ústí hlavne dosahuje energiu max. 11 J.

Spúšťový mechanizmus Double Action Only (DAO) a jazýčková poistka spúšte umožňujú rýchlu a zároveň bezpečnú streľbu. Bežnú manuálnu poistku na pištoli nenájdete. Nemusíte mať obavy, tento systém je overený a úplne bezpečný.

Zbrane z radu T4E (Training for Engagement) od nemeckého gigantu Umarex sú účinným prostriedkom pre sebaobranu. O tom svedčí aj fakt, že ich využívajú mnohé ozbrojené zložky a profesionáli pre výcvik. Nemusíte byť žiadny profesionál a veľa zábavy si s nimi užijete pri streľbe na terč či plechovky.

 

Technické parametre:

Model HDP 50
Kaliber .50
Strelivo rubber balls
Kapacita zásobníka 6 projektilov
Energia strely do 11 J
Úsťová rýchlosť do 135 m/s
Celková dĺžka 213 mm
Dĺžka hlavne 108 mm
Typ hlavne hladká
Hmotnosť 682 g
Montáž weaver lišta
  spodná 22 mm, vrchná 22 mm

Dodatočné parametre

Kategória: Krátke
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: