Sphinx mod. SDP Compact Alpha Wolf, kal. 9x19mm, 15r.

Kód: 3598
Produkt je nepredajný na diaľku
€1 584 / ks
Ihneď k odberu

Detailné informácie

Podrobný popis

Sphinx SDP COMPACT

Sphinx SDP Compact Alpha Wolf 9x19, DA/SA, decocker, 15 rds, iron sights - tento model má manuálne vypúšťanie natiahnutého bicieho kohúta - decocker, 15 ranové zásobníky a bežne kovové mieridlá bez zvýraznenia, i keď niektoré modely majú mušku s bielym bodom. Wolf je zbraň opatrená povrchovou úpravou Cerakotom v šedom odtieni.
Alpha Wolf má povrchovú úpravu šedým Cerakotom s vynikajúcimi ochrannými vlastnosťami voči korózii i mechanickému opotrebeniu. Rovnako je ošetrená i vrchná časť rámu zbrane.

Sphinx SDP Compact Alpha Wolf je skrátené kompaktné prevedenie novej modelovej rady SDP so skrátenou hlavňou, záverom i rámom a z toho vyplývajúcimi zmenšenými rozmermi i kapacitou zásobníka.
Hlaveň z chróm molybdénovej ocele 4140 s dĺžkou 95mm je kovaná za studena a disponuje polygonálnym vývrtom. Hlaveň je opatrená povrchovou úpravou QPQ - Tenifer.
QPQ procesom dochádza k výraznému navýšeniu odolnosti voči oteru, oderu či mechanickému poškodeniu ako aj odolnosti voči korózii.

V prednej časti rámu je picatinny lišta pre upevnenie podvesného svetla prípadne laserového zameriavača.
Disponuje pevnými kovovými mieridlami a DA spúšťovým mechanizmom s nízkym odporom v SA režime do 1,8 kg, v DA okolo 4,5 kg, ako aj príjemným hladkým chodom spúšte v oboch režimoch.
Sphinx SDP majú dvojdielny rám, ktorý je vyrobený z vysokopevnej leteckej hliníkovej zliatiny.
Spodná časť z odolného polyméru má tri vymeniteľné gripy vo veľkostiach Small so šírkou 30,35, Medium so šírkou 32,82 a Large so šírkou 35,51, čo umožňuje prispôsobenie rozmerov úchopovej časti veľkosti ruky strelca.
Vratná pružina s vodiacou tyčkou sú vybavené plastovým bufferom – tlmiacim prvkom redukujúcim tvrdý doraz záveru do zadnej polohy pri cyklovaní zbrane.
 
Dvojradový zásobník má kapacitu 15 nábojov.
 
Bicí kohút vo vypustenej polohe neprečnieva nad zadný okraj záveru. Rám zbrane má štandardne výrazne predĺženú zadnú časť, tzv. bobrí chvost.
 
Konštrukčné usporiadanie umožňuje obojručné ovládanie – zbraň nesie obojstranné vypúšťanie bicieho kohúta na bezpečnostný ozub a aj vypúšťanie zásobníka je možné stranovo optimalizovať pre praváka i ľaváka. Zbraň má niekoľko automatických poistiek zabraňujúcich výstrelu pri páde zbrane, ale žiadnu manuálnu. Náboj v komore je indikovaný výstražným prvkom identifikovateľným vizuálne aj  hmatom.
 
Hlaveň kovaná za studena s polygonálnym vývrtom. Polygonálny vývrt a jeho prevedenie zabezpečuje vysokú presnosť streľby, dlhú životnosť a ľahšie čistenie.
 
Všetky pohyblivé časti zbrane sú leštené pre zvýšenie rýchlosti a zníženie trenia pohyblivých dielov. SA/DA spúšť s vynikajúcim plynulým chodom bez akéhokoľvek drhnutia sa vyznačuje Match súťažnou charakteristikou s ultra krátkym resetom.

 

Technické parametre:

Model Sphinx SDP Compact
Kaliber 9x19mm
Kapacita zásobníka 15 nábojov
Dĺžka hlavne 95mm
Celková dĺžka 188mm
Výška 136mm
Šírka 35mm
Spúšť SA / DA
Hmotnosť 885g
Mieridlá pevné
Povrchová úprava záveru Cerakote sivá

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: