Browning Maral 4X Hunter, .30-06Spr., Thr, NS, MG4 DBM, 035BM001226

Kód: 85116
Novinka Produkt je nepredajný na diaľku
Značka: Browning
€1 885 / ks
Ihneď k odberu

Opakovacia guľovnica Browning Maral 4X Hunter, hlaveň s puzrdom záveru bez pažby. Kaliber .30-06Spr., s dĺžkou hlavne 530mm Thr, NS, MG4 DBM, 035BM001226. Iba osobný odber v predajni. Nezasielame.

Detailné informácie

Podrobný popis

Maral 4X
 
Opakovacia guľovnica s priamoťažným záverom. Jasné, ergonomické, rýchle. Ideálne na poľovačku a do pohonu. Systém rýchleho nabíjania vám umožňuje rýchlo nabiť zbraň, takže sa môžete sústrediť len na lov.
 
Pre túto novú generáciu Maral bolo vyvinutých päť oblastí, ktoré zákazníkom poskytnú nový zážitok zo streľby:
  • vylepšená presnosť streľby,

  • štandardizované hlavne,

  • ručný naťahovací systém na všetkých modeloch 4X,

  • pažba pre každé rameno,

  • nová estetika a plynulejšia rukoväť.

 
Maral 4X je konfigurovateľný. Vyberte si zo širokého výberu puzdier záveru, pažieb a predpažbí, príslušenstva a vytvorte si Maral 4X svojich snov.
 
Odteraz si môžete nakonfigurovať svoju vlastnú pušku Maral 4X výberom rytiny, ale aj typu pažby a kvality dreva. Vyberte si z 2 rytín, 1 na čiernom a 1 na poniklovanom ráme a 5 referencií na drevenú pažbu, pištoľovú pažbu v triede 2 a 3 alebo bavorskú pažbu v triede 2, 3 a 4.
 
Vylepšená presnosť
Maral 4x sú ešte presnejšie ako ich predchodcovia a už boli známe svojou dokonalosťou. Tento výkon umožnila montáž závitu hlavne. Spojenie puzdra záveru a hlavne je tiež pevnejšie. Dosadacie plochy a hrúbka dreva sa zväčšili, aby sa dosiahla väčšia presnosť.

 

Supelatívny ručný systém nabíjania

Ručný naťahovací systém sa pohybuje o 25% menej pre väčší komfort streľby. Páka záveru je tiež väčšia pre ľahšiu manipuláciu. Ručný napínací systém Browning je teraz štandardnou výbavou všetkých Maral 4X.

 

Prispôsobenie zbrane

Rad 4X bol vyvinutý pre modulárny komfort a jednoduché prispôsobenie. Všetky hlavne na novom Maral 4X drážkované a so závitom.

 

Modularita mieridiel

Všetky hlavne na BAR 4X sú drážkované a majú závit. Každý BAR 4X obsahuje modulárny zameriavací systém namontovaný na hlaveň, ktorý je možné prekonfigurovať v priebehu niekoľkých sekúnd. Predvŕtaný závit na puzdre záveru na montáž kolimátora alebo puškohľadu. Hlaveň je rovnako predvŕtaná na montáž mieridiel tipu Battue.

 

 

Technické parametre:

Model Maral 4X
Katalógové číslo 035BM001226
Kaliber 30-06 Spr.
Kapacita zásobníka 4 náboje
Závit M14x1
Dĺžka hlavne 530mm
Počet drážok 12
Materiál puzdra záveru hliník
Typ spúšte Super Feather
Poistka Hand Cocing

 

Dodatočné parametre

Kategória: Browning
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: