ČZ 600 Lux, kal.: 8x57JS, 5r., 508mm, M15x1

Kód: 4117
Produkt je nepredajný na diaľku
€1 290 / ks
Ihneď k odberu

Najnovšia podoba klasickej loveckej guľovnice CZ.  CZ 600 Lux. Pri kúpe je potrebné predložiť  Zbrojný a Občiansky preukaz. Nezasielame.

Detailné informácie

Podrobný popis

Nová séria CZ 600 Je vybavená patentovo chráneným záverom, ktorý zaručuje podanie náboja vo všetkých polohách zbrane aj v najnáročnejších situáciách.  K ďalším benefitom patrí patentovaná, ergonomicky perfektne riešená vertikálna poistka s úplne tichým ovládaním, mimoriadne spoľahlivé zásobovacie ústrojenstvo s možnosťou užívateľskej voľby medzi zásobníkovým či schránkovým prevedením, extrémne odolná povrchová úprava a základná demontáž nevyžadujúca manipuláciu s jazýčkom spúšte. V ponuke sú modely pre lov, šport či hobby streľbu v bohatej palete obľúbených kalibrov.

CZ 600 Lux

Najnovšia podoba klasickej loveckej guľovnice CZ. Pažba s tradičným európskym dizajnom je vyrábaná z výberového orecha a opatrená ľavostrannou lícnicou s ozdobným nosom z tmavo hnedého laminovaného dreva. Zdrsnenie úchopových plôch zaručuje komfortné a spoľahlivé ovládanie. Z orecha je tiež gulička kľučky záveru.

Toto prevedenie je k dispozícii v piatich najobľúbenejších loveckých kalibroch od 223 Rem. po 300 Win. Mag. Ľahko výmenná, za studena kovaná hlaveň má na ústí závit s krytkou a nesie mechanické mieridlá s priehľadovým hľadím a muškou zvýraznenými svetlovodnými vláknami. Oceľové puzdro záveru je prispôsobené na montáž optiky pomocou prípojného rozhrania typu Remington 700.

 

Technické parametre:

Model CZ 600 Lux
Kaliber 8x57JS
Kapacita zásobníka 5 nábojov
Dĺžka hlavne 508mm
Celková dĺžka 1053mm
Profil hlavne ľahká
Hmotnosť 3,6kg
Mieridlá áno
Spúšť jednoodporová, nastaviteľná
Lícnica s lícnicou
Lop 370mm
Pažba orechová
Povrchová úprava pažby olejovaná
Počet drážok 4
Stúpanie 1 : 9,5
Závit M15x1
Odpor spúšte 6-13,5 N

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: