ČZ 600 Range, kal.: 6mm Creedmoor, 5r., 610mm, M18x1

Kód: 4115
Produkt je nepredajný na diaľku
€1 490 / ks
Ihneď k odberu

CZ 600 je vybavená patentovo chráneným záverom, ktorý zaručuje podanie náboja vo všetkých polohách zbrane aj v najnáročnejších situáciách.

Iba osobný odber v predajni, nezasielame.

Detailné informácie

Podrobný popis

Séria CZ 600 je vybavená patentovo chráneným záverom, ktorý zaručuje podanie náboja vo všetkých polohách zbrane aj v najnáročnejších situáciách.

 
K ďalším benefitom patrí patentovaná, ergonomicky perfektne riešená vertikálna poistka s úplne tichým ovládaním, mimoriadne spoľahlivé zásobovacie ústrojenstvo s možnosťou užívateľskej voľby medzi zásobníkovým či schránkovým prevedením, extrémne odolná povrchová úprava a základná demontáž nevyžadujúca manipuláciu s jazýčkom spúšte. V ponuke sú modely pre lov, šport či hobby streľbu v bohatej palete obľúbených kalibrov.

 

 

CZ 600 RANGE

 

Športový aj poľovný model všestranne uspôsobený pre vysoko presnú streľbu na stredné a dlhé vzdialenosti - na 100m je u neho garantovaná pri výrobe testovaná presnosť sub-0,75 MOA (päťranná nástrelka pri použití match-grade továrenského streliva).

Týchto skvelých výsledkov sa dosahuje najmä vďaka ťažkej, za studena kovanej hlavnej vlastnej produkcie CZ, na ústí vybavené štandardizovaným závitom pre jednoduchú montáž príslušenstva. K presnosti i pohodliu prispieva aj masívna pažba z laminovaného dreva, ktorej hlavisko umožňuje pohodlné a spoľahlivé priľútenie pri streľbe s oporou.

 

Výšku lícnice je možné bez použitia náradia nastaviť podľa potrieb a preferencií používateľa. Na spodnej časti hlaviska je lišta na montáž tretej nôžky. Pištoľová rukoväť je tvarovaná pre pravorukých strelcov a dovoľuje objatie palcom. Pažba je vybavená obojstrannými kotevnými otvormi pre rýchloupínacie pútka nosného popruhu. Tento model sa dodáva iba s oceľovým puzdrom záveru s prípojným rozhraním typu Remington 700. Guľôčka kľučky záveru je duralová a farebne zladená s materiálom pažby.

 

 

Technické parametre:

 

Model CZ 600 Range
Kaliber 6mm Creedmor
Kapacita zásobníka 5 nábojov
Dĺžka hlavne 610mm
Celková dĺžka 1140mm
Profil hlavne ťažká
Hmotnosť 4,7kg
Mieridlá bez mieridiel
Spúšť jednoodporová, nastaviteľná
Lícnica nastaviteľná
Lop 370mm
Pažba laminivaná
Povrchová úprava pažby lakovaná
Počet drážok 6
Stúpanie 1:7
Závit M18x1
Odpor spúšte 6-13,5 N

 

Dodatočné parametre

Kategória: Česká Zbrojovka
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: