Acheron Corp - Tlmič ACS E1 HexaLug 5,56mm,Black, Art: 110-009-060-B

Kód: 74961
Produkt je nepredajný na diaľku
Značka: Acheron Corp
€1 039 / ks
Ihneď k odberu
Tlmič hluku výstrelu Acheron ACS E1 bol vyvinutý tak, aby kombinoval vynikajúcu rovnováhu medzi hmotnosťou, veľkosťou a odolnosťou. Model ACS E1 má povrchovú úpravu prevedenú vysokým teplotám odolným nástrekom Cerakote radu C.
Iba osobný odber v predajni po predložení Zbrojného preukazu, Občianskeho preukazu a Nákupného povolenia. Nezasielame.
 

Detailné informácie

Podrobný popis

Tlmič hluku ACS E1 / kalibru .223, 5.56 mm Acheron Corp
 
U svojich tlmičov dbá švajčiarska Acheron Corp predovšetkým na kvalitu. Zásadné pre túto firmu pochádzajúcu z Zürichu je udržať všetky fázy výroby v domácom prostredí.
 
HexaLug
 
Na základe cenných podnetov profesionálov zo zložiek polície a armády vyvinul Acheron Corp rad tlmičov ACS pre karabíny. Tento nový rad tlmičov vybavil úplne novým systémom rýchleho upevnenia HexaLug. Intuitívna povaha uzamykacieho mechanizmu HexaLug umožňuje jeho jednoduché použitie aj v stresových situáciách.  Revolučný systém rýchleho nasadenia a odňatia tlmiča, je riešením všetkých bežných problémov s rýchlo odnímateľnými tlmičmi. Na demontáž tlmiča Acheron Corp nie sú potrebné žiadne špeciálne nástroje. Zároveň ale zostáva nasadenie a sňatie tlmiča Acheron veľmi jednoduché aj v rukaviciach.
 
 
Plynotesné spojenie
 
Dokonalé nastavenie a správna fixácia sú nevyhnutné pre spoľahlivosť a presnosť rýchlo odnímateľných tlmičov. Jedna z dosadacích plôch rozhrania HexaLug je špeciálne tvarovaná, aby vytvorila plynotesné spojenie medzi tlmičom a adaptérom. Toto riešenie výrazne znižuje zanášanie montážneho mechanizmu a znižuje hladinu hluku. Rozhranie HexaLug je jedným z kľúčových prvkov, ktoré robia tlmiče ACS a ELR špičkou vo svojej kategórii.
 
 
Jednoduchá montáž aj demontáž tlmiča
 
Ak chcete tlmič nasadiť, jednoducho ho nasaďte na adaptér a úsťovú brzdu v jednom a otáčajte ním v smere hodinových ručičiek, pokiaľ nie je pevne zaistený. Pre demontáž tlmič otáčajte v opačnom smere, kým sa neuvoľní a nebude možné ho z adaptéra sňať.
 
 
Jednostranná kompatibilita
 
V rámci danej veľkosti je HexaLug jednostranne kompatibilný. To znamená, že tlmič pre väčšie kalibre možno nainštalovať na adaptér pre menšie kalibre, ale nie naopak. Preto nie je možné, aby ste si tlmič náhodne poškodili.
 
 
Vysoká odolnosť
 
Tlmič zvuku Acheron ACS E1 bol vyvinutý tak, aby kombinoval vynikajúcu rovnováhu medzi hmotnosťou, veľkosťou a odolnosťou. A to všetko pri maximálnej redukcii zvuku výstrelu a svetelných zábleskov. Vďaka obrábaniu z plného materiálu pomocou CNC a laserovému zváraniu sú tlmiče radu ACS pripravené obstáť aj v tých najnáročnejších podmienkach.
 
 
 
Teplotám odolná povrchová úprava
 
Model ACS E1 má povrchovú úpravu prevedenú vysokým teplotám odolným nástrekom Cerakote radu C. Tlmič zvuku ACS E1 je k dispozícii v čiernej farbe a vo farbe Flat Dark Earth.
 
 
Bez adaptéra to nepôjde
 
Pre inštaláciu tlmiča zvuku Acheron Corp ACS E1 je potrebné ústie zbrane opatriť tlmičom plameňa alebo úsťovou brzdou Acheron Corp s rozhraním HexaLug. Tento tlmič zvuku nie je kompatibilný s úsťovým adaptérom pre kalibru 7,62 mm.
 
 
Výhody:
  • rýchlo odnímateľný

  • robustná konštrukcia a povrchová úprava

  • švajčiarska kvalita

Poznámka: 
Iba na suché použitie - Tento tlmič je určený na použitie suché. Do vnútra nepridávajte žiadne tekutiny ani gély cieľom zvýšiť výkon.
 
 
Technické paramere:
 
Model
ACS E1 HexaLug
Katalógové číslo
110-009-060-B
Kaliber
5,56mm
Materiál
17-4PH
Spôsob uchytenia
Acheron HexaLug
Typ zbrane
Puška – karabína
Vhodné pro FullAuto
Áno
Povrchová úprava
Cerakote / QPQ Tenifer
Celková dĺžka
173mm
Vonkajší priemer
40mm
Redukcia zvuku
37 dB
Hmotnosť
468g
Farba
Čierna – Black

 

Dodatočné parametre

Kategória: Tlmiče
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: